Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások párkapcsolata hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások párkapcsolata hogy lehet ennyire tökéletes, míg az enyém nem?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, a barátommal 2 éve járunk, de még ennyi idő alatt se kérte meg a kezem, míg az ismerőseim kezét 1 év alatt, vagy még hamarabb megkérik, és utána pár hónapon belül meg is történik az esküvő. Én meg itt vagyok, és várok. A barátom először tavaly ígérte meg az eljegyzést, persze semmi nem lett belőle. Most az idénre is megígérte, de egyáltalán nem bízok ebben. Kierőltetve meg nem akarom, mert akkor olyan lenne, mintha csak én akarnám.

De irigylem hogy mások olyan könnyedén megkapják a gyűrűt a párjuktól, hogy a pasi mennyire odáig van értük. Számtalan ilyen példát tudnék mondani az ismerőseim közül.

Az egyik ismerősöm is 1 évig járt a pasijával, aztán már el is jegyezték, és pár hónapon belül össze is házasodnak. Már még meg is tippeltem magamban, hogy hamar meg fogják kérni, és be is jött a tippem. Szinte állandóan kirándulnak, nyaralnak, éttermekbe járnak, és ez ismerősöm mindig eldicsekszik azzal, hogy milyen rózsacsokrot, virágokat kap a párjától. Bár én járok a barátommal különböző helyekre, de nem ennyiszer.

Meg azt is látom, hányan idézeteket raknak ki arról, hogy mennyire csodálatos a másikkal, meg hogy vele akarja az életét leélni stb. Hasonlót a barátom sose írt nekem, nyilvánosan pláne nem.

A barátom sokszor dicsér, ha kettesben is vagyunk, meg mondja, hogy szeret, de nem tudom.


2023. jún. 5. 15:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

1 év után meg tart a rózsaszín köd. Könnyen lehet, hogy a barátnőid később rájönnek, hogy amúgy nem is illenek össze.

Boldog vagy? Ha igen, akkor élvezd ès ne cseszd el ezzel, ha nem házasodtok össze attól meg lehettek boldog pár. Ha meg nem vagy boldog a házasság ezen nem fog változtatni.

2023. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%
És már megint...
2023. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyébként nincsenek esetleg komplexusaid, önértékelési zavarod, hogy ilyesmiben méred a szeretetet? Az azért kezelhető.
2023. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy én egy picit talán más véleményen vagyok. Lehet, hogy a barátodnak kevésbé fontos a házasság, mint neked és egyébként 29 évesen én teljesen megértem, hogy már házasságot akarsz. Én még csak 23 vagyok, lassan 3 éves kapcsolatban és én is most kezdtem érezni, hogy már jó lenne lassan lánykérés és mondjuk 1-2 év múlva esküvő. Nekem barátom elég introvertált, programokkal is úgy van, hogy nagyon szívesen jön bárhova, amit megszervezek, de nagyon nagyon ritkán szervez magától bármit is. Úgyhogy párszor, amikor feljött, tettem apróbb utalást, aztán persze pasi, és nem értette igazán. :D Így aztán egyszer, amikor komolyabban beszélgettünk megkérdeztem, hogy mit gondol, mikor szeretné, meg mi a véleménye a házasságról. Kifejtette, hogy neki annyira nem fontos, nem tartja jelentőségteljesnek a szimbolikáját és nem is vallásos, de mivel tudja, hogy nekem igen, ezért tervezi. Megbeszéltük rendesen, hogy kb. mikor lenne jó lakást venni, mikor kezdjük el a babaprojektet és mikor legyen kb. az esküvő. Ezen belül a lánykérés persze nem tudom, hogy mikor és hogyan lesz, de így nyugodtabb vagyok, hogy tudom, hogy egy lapon vagyunk a fontos kérdéseket illetően.


Szóval én nem vagyok híve ennek a várjuk kukán, mikor óhajtja megkérni a kezünket, ez már nem az a század. Igenis fontos, hogy te mit akarsz és ezt egy egészséges kapcsolatban tudni kell kommunikálni. Szóval szerintem üljetek le, egyszer amikor olyan a hangulat, és beszéljétek át a nagyobb dolgokat. Ettől nem lesz "kierőszakolva" az eljegyzés.

2023. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekelnek mások?

Magaddal foglalkozz.


Nem csodálom hogy a palid nem akar elvenni.

2023. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
26%

Mert ők szerelmesek és nem kell igergetni, hanem jön magától. Szeretik egymást, ennyi. Te nem a megfelelő emberrel vagy.

Férjem 6 hónap után eljegyzett és össze is hazasodtunk. 43 volt ekkor , volt már egy házassága ahol 10 év után lett kieroltetve a házasság, el is váltak 1 even belül. Előttem 5 évig volt egy csajjal együtt, fél éve jegyezte el mielőtt megismert engem. Egy hét után osszekoltoztunk és minden ertelmet nyert mert olyan siman ment minden. Ennek 5 éve már.

2023. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 NTBS ***** válasza:
100%
Másoké sem boldog, csak te a bemutatott felszínt látod.
2023. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell hetente felrakni ezt a kérdést! Jelentve.
2023. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyűrűtől jó vagy rossz egy kapcsolat.Mit változtatna a hétköznapjaidon úgy még is? És még CSAK 2 éve vagytok együtt! Mit akartál ennyi idősen 1 év után? Az lett volna komolytalan.
2023. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
42%
Nő vagy?
2023. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!