Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Adjatok nekem választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Adjatok nekem választ h igaz e és miért?

Figyelt kérdés
A férfi erőszakos, tolakodó, önző, beképzelt, rámenős, gátlástalan vadállat. Ha nem ilyen már nem is kell ???
2010. okt. 11. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól látod. Csak az a pasi kell aki heti kétszer jól elver.
2010. okt. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem ezért nem kellesz mert nem vagy gátlástalan vadállat, hanem azért mert egy ökör vagy...
2010. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát azért fordítva is szokott lenni hogy a csaj elvan szállva magától egy kicsit.
2010. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez itt a XXI. század. Itt a társadalom nagy része számára egy dolog számít: az önmegvalósítás. Amiket leírsz, azok csak ennek a következményei. Mindenki más pedig, akinek nem az önmegvalósítás az elsődleges, nehezen boldogul párkapcsolatok terén is ebben a modern korban. Legyen az akár férfi, akár nő.
2010. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz és így nem is kéne...
2010. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, sajnos én is sokszor pofára estem, de aztán beláttam, h nem anyámék által belémnevelt udvariaskodás meg bókolás jön be a lányoknak, hanem a parasztség, és az ha leszarják őket. Persze ezt ügyesen és mértékkel lell alkalmazni. Sokan most le fognak teremteni, h hülye vok, de érdekes módon azóta kb minden csajt megkaptam akit akartam... -Elég szánalmas, de ha erre van kereslet... 23/F
2010. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát attól is függ szerintem hogy milyen lányokat akarsz felszedni. Engem pl egy paraszt bunkó sem tudna felszedni, mert többre tartom magam náluk.

1 éve van párom, de ő sosem volt bunkó, önző sem vadállat, sem egyik sem amiket felsoroltál. Habár abban igazad van hogy fiatal csajoknál lehet hogy ez bejön, mert anno, nekem is volt 1-2 ilyen pasim, aztán a kapcsolat után eszméltem csak fel, hogy hogy lehettem ennyire idióta, hogy hagytam magam lábtörlőnek használni. Egy ilyen feleszmélés után teljesen megváltozik egy nő szemlélete a férfiakról (jobb esetben), mint ahogy nekem is. 23L

2010. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényege az egésznek, hogy az egyik fél mindig uralkodik a kapcsolatban, a másik pedig ragaszkodik hozzá mert érzi elveszítheti, ha ez változik és hol egyik hol másik az, az a tökéletes.
2010. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!