Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit fog válaszolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit fog válaszolni a levelemre? Egyszerűen képtelen vagyok kivárni a válaszát! Soksok választ adjatok, sokat segítene.

Figyelt kérdés

A volt párommal azért mentünk szét, mert kavartak a hátunk mögött, elvesztette a bizalmát irántam.


Tegnap találkoztam vele, azt mondta, hogy nem bízik bennem, majd este kérdeztem, hogy változhat-e a bizalma felém pozitív irányba, azt mondta, hogy persze, mert érzi rajtam, hogy törődöm vele, és emberségesebb lettem, mióta szétmentünk.


Azt is kérdeztem, hogy lehet-e köztünk még valami, arra azt mondta, hogy talán, most zűrös féléve lesz. De azon is gondolkozott már, hogy nem lesz barátnője, jó neki így. Aztán mondta, hogy sokszor bunkó velem, de legyek türelmes, ne menjek az agyára, majd változik, csak kicsit szabadulni akar, dolgozni, kizökkenni a suliból.


Aztán írtam neki levelet, hogy anno írta, hogy túllépett a dolgokon, és hogy az nála mit takar. Hogy kiszeretett belőlem, vagy csak a gondokon tette túl magát, és szeretni még tudna újra.

Erre még nem válaszolt, azt mondta, majd fog, ennyiben hagytam tegnap.



Szerintetek? Annyira parázom, jó lenne tudni, mert én egyre csak reménykedem, és reménykedem.


2011. febr. 8. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Ügyes pasi... Te meg csak legyél türelmes... Megérdemled.

Vigyázz, ne menj az agyára! Bár bunkó, de majd fog változni (na persze, MINDEN pasi erről híres!) És ne sürgesd a választ, majd kegyeskedik válaszolni, ha éppen lesz rád egy kis ideje...


Helyedben én lekoccolnék...


Pedro

2011. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez így lehet félreérthető. A suliban zajlik körülötte az élet, mmost készül fősulira, és ideges. Tényleg szét volt esve, amikor beszéltünk. Úgy éreztem, hogy nem kamuból mondja, hogy legyek türelmes, hanem tényleg az agyára mentem azzal, hogy naponta ráírtam chaten. Ő erre mondta, hogy az agyára megyek, én kérdeztem mit tegyek, hogy ne menjek, és erre mondta, hogy legyek türelmes.
2011. febr. 8. 20:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Ok, ezeket neked kell tudnod. Csak hát a nők hajlamosak arra hogy azt higgyék, hogy a pasijuk majd meg fog változni. "Szülök neki egy gyereket, akkor biztosan megváltozik" - NEM. A pasik nem változnak meg. Még a gyerek miatt sem. Még ha ígérik, akkor sem. Ezt tessék tudomásul venni.


És

2011. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

És ha én szeretek valakit, akkor nem megy az agyamra, ha naponta rám ír... Sőt, örülök neki. Vagy ez az 5 perc is sok belőle? Ezt is gondold végig...


Persze a te döntésed... Páromnak felolvastam amit írtál, első reakciója az volt, hogy "Na hagyni kell a fenébe". Aztán felolvastam neki az előző válaszomat is, teljesen egyetértett velem. Persze, mi csak kívülállók vagyunk, nem látunk mindent a ti kapcsolatotokból. Viszont nincs is rózsaszín köd a szemünk előtt, ami megváltoztatná a dolgok képét...


Szóval neked kell döntened, mi innen csak szurkolni tudunk, hogy akárhogy döntesz, az jó legyen neked!


Pedro

2011. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem nem fog változni, és nem érez irántad semmit. Remélem , nem lesz igazam!
2011. febr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt?
2011. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyár óta szerettük egymást, de szeptemberben jöttünk össze, majd kavarások miatt 1 hét szakítás után újra együtt, majd újra szét, és akkor végleg szét. Szóval hivatalosan együtt 2-3 hetet voltunk.
2011. febr. 9. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
pff...ennyi szakítás meg békülés meg kavarás után szerintem hagyni kéne a francba ezt az egészet.már csak azért is mert sikerült bekavarni köztetek.ha én szeretek valakit akkor neki hiszek és nem pedig másnak aki ráadásul csak kavarja a sz.art.ne higgy ennek a pasinak.ha szeretne akkor veled lenne.
2011. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellesz a srácnak, veled lenne, ha szeretne. Egyébként hány évesek vagytok? Mert ha 14-15, azt mondom talán... De ha huszon évesen gondolkozik így az csak kamu szerintem.
2011. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én 21, ő 22 éves. Neki velem volt az első kapcsolata, feltéve, ha 2 hetet kapcsolatnak lehet nevezni. Elszigeteli magát az emberektől, nekem nyílt meg egyedül. Lehet azért is gondolkozik 14-15 éves módjára.
2011. febr. 14. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!