Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Kérlek adjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Kérlek adjatok nekem erre választ, mert nagyon érdekel ez a téma.

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy amíg valaki szingli, igen nehezen találja a szerelmet, és a férfiak/nők is nehezen találnak maguknak párt, viszont az hogy lehetséges, hogyha valaki párkapcsolatban él, akkor egyre több az érdeklődő?

Kérlek, adjatok választ, mert ez nagyon érdekel engem. Párkapcsolatban vagyok, és most sokan bepróbálkoznak, viszont amíg szingli voltam, senkinek nem kellettem...:(


2010. febr. 20. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
ez azért van, mert már nem "görcsölsz" a témán. felszabadultabb vagy, és ez meglátszik rajtad .)
2010. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a tiltott gyümölcs mindig finomabb..a fiuk szeretik a kihivásokat..foglalt csajt megszerezni pedig kihivás..
2010. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek az kell, akit nem kaphat meg.

17/L

2010. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Második válaszolónak írnám, nem csak a fiúk szeretik a tiltott gyümölcsöt, sőt fordítva szerintem sokkal gyakoribb a helyzet.

20F

2010. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 20. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Így biztosan tudják, hogy kellesz valakinek, tehát vannak jó tulajdonságaid.
2010. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ha párkapcsolatban élsz, boldog vagy, felszabadult, többet mosolyogsz, jobb a kisugárzásod, és sokkal több embert megfogsz vele, mint amikor görcsösen várod h jöjjön már valaki, és töröd magad...
2010. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez milyen érdekes ... 4 év párkapcsolat után lettem szingli egy pár hónapja és azóta sorban állnak ... :) Szóval a kérdést cáfolnám...

de talán tényleg a felszabadultságon van a hangsúly ...

2012. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!