Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 50 évesen mennyire becsülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 évesen mennyire becsülnétek meg egy 27 éves lányt?

Figyelt kérdés
Van egy haverom (inkább olyan mintha a pót apámlenne) és a nős dolgokat sokszor megosztja velem. Meg néha tanácsokat ad. Amióta elvált, mindig a nálánál jóval fiatalabb lányok társaságát keresi. Volt egy-két könnyűvérű, de most elcsavarta a fejét egy tök normális csajnak. Néha ok nélkül bunkó vele, és ha megkérdem miért akkor csak annyi a válasza, hogy úgyis jön egy következő. Sajnálom a lányt mert tényleg rendes, csinos, mindent megtesz neki, és valahogy olyan mintha ki lenne használva. Tegyek valamit, vagy inkább ne keveredjek bele?
2010. okt. 11. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
És mit tudnál tenni?
2010. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:
hát semennyire.. szerintem ha 50éves leszek nem a lányom társaságát fogom keresni
2010. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi,de a fiatal lány meg is érdemli azt amit kap..Mit vár egy 50 évestől???Egyértelmű,hogy csak arra kell neki..Az ilyen lányokat én nem sajnálom..

Egyébként 50 évesen én sem a kislányok után fogok szaladgálni..

22/F

2010. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nnna, megnézném én 20-25 év múlva ezeknek az előttem szóló a fiúknak a nőit! A párkereső oldalak tele vannak olyan ötvenes pasikkal, akiket kiver a víz a hasonlókorú nőktől. Szinte mindegyik 20-30 éves lányt-nőt keres!!!
2010. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
15:52 hát ez az! Amikor az első nálánál jóval fiatalabb csajjal kavart, azt hittem hogy megbolondult, de én is azzal találtam magam szembe, hogy szinte már ez a természetes. Jó, erős túlzással. Az eddigieket én sem sajnálom, mert eleve olyan "nők" voltak, de ha minden igaz ezt a csajt nemrég hagyta ott a pasija, és talán csak vígaszra vár, vagy azt hiszi az idősebbek nem csak kalandot keresnek, vagy mit tudom én.
2010. okt. 12. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!