Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is a ruha teszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a ruha teszi az embert?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú vagy lány nem a trendi cuccokat hordja, akkor már nem kell senkinek se ? Nem arra gondoltam hogy nagyszüleink ruhájába járkál olyan konzervatív, hanem hogy nem azt a sablonos dolgokat veszi fel, ami a vele egykorú fiatalokon csüng 95 %-ban ? Tehát nem csőszárú farmer tornacipővel. Most ez annyira számít ?
2010. okt. 10. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintünk nem.
2010. okt. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most jön mindenkitől ez az álszent duma, mikor köztudott, h igenis számít az öltözködés, és a külső!
2010. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a divatból csak azt veszem fel ami tetszik és jól áll. Hiába divat, egy széles csípőjű nőn (mint én ) nem mutat jól a csőnadrág. Már nem divat de én a trapéz nadrágot szeretem, csak ritkán lehet már kapni. Nem szeretem ha olyan ruhát látok máson, mint ami nekem van.
2010. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem az lenne a lényeg, hogy olyan cuccokat hordjon az illető, ami jól áll :) Tehát nem... nem a ruha teszi az embert, de nem árt jól kinézni - a csőnadrág meg pl. nem mindenkinek áll jól :)
2010. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, én inkább annyit mondanék, hogy számít, de nem a márka meg a trendiség. Nekem pl. olyan nem kellene, aki ízléstelen ruhákban jár, szóval nekem pl. olyan férfi nem kellene, aki bakancsban jár, tipikusan abban az acélbetétesben, nekem az ízléstelen.

Egyébként én szövet imádó vagyok, nekem az elegancia a mindenem, szóval én a kosztüm öltöny pártján állok, de senkitől nem várom el, hogy mindennap ilyenben legyen, kivéve magamtól, ebben érzem jól magam :) és soha nem éreztem, hogy hátrányban állok emiatt:)

2010. okt. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
en csoszaru farmert hordok tornacipovel de nem azert mert trendi akarok lenni hanem azert mert en abban erzem jol magam es a lanyoknak is bejon ;)
2010. okt. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a ruha teszi az embert, bár egy meztelen embernek édeskevés a társadalmi befolyása.
2010. okt. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ma 00:17: Pont azért hoprdod, mert trendi vagy. A csajoknak is bejön, ergo trendi vagy. Meg az összes fiatal olyat hord.
2010. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!