Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 18:50
1 2
 1/11 Moszuke ***** válasza:
48%

vedd őket semmibe, sose légy őszinte, használd ki őket, egyszerre legyen minél több.

mindig hazudd nekik, hogy szereted őket így tovább dughatod őket.

2010. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2010. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia

megkérdezhetem hogy hány éves vagy??

2010. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 nagyviri ***** válasza:
Monjuk kezdd azzal, hogy elmész valahová, és kinézel magadnak egy neked tetsző lányt. Ha bátor vagy, simán leszólítod, ha gyávább, akkor ha ismerőssel vagy, és van olyan szerencséd, hogy ismeri a lányt, akkor megkéred, hogy mutasson be neki. Ha szimpi vagy neki, a többi már megy magától....
2010. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a régi klasszikus nem véletlen klasszikus: - Jó a segged, kő kóla?

amúgy Moszukének igaza van :))

2010. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Csak lazán, menően.
2010. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az a rossz, hogy manapság tényleg az első válaszoló által felvázolt módszer a leghatásosabb, és ez eszeveszett szánalmas. a legtöbb csajnak nem a rendes 'jóarcok' kellenek, hanem a büdös tapló parasztok. már bocsánat.

20/F

2010. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
13 F
2010. okt. 10. 19:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani hogy menny el valahova(ne disco-ba hacsaknem ribancokat akarsz összeszedni..xDD)...és szólíts le egy neked tetsző lányt...
2010. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kiszemelni egy lányt, és ha sikerült, akkor próbálj meg megismerkedni vele. Szerintem a kiválasztott lány csak akkor fog veled járni, ha szinpatikusnak talál. Van olyan fiú a világon, aki mondhatna nekem bármit: nem jönne be nekem (ugyanis lány vagyok). Csak arra vigyázz, hogy ne csapd be őket, ne hazudj nekik, mert minden hazugság kiderül végül, és ha a csaj is rájön, akkor rögtön otthagy.
2011. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!