Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csajozzak be 17 nap alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak be 17 nap alatt?

Figyelt kérdés
HElp!
2011. ápr. 21. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
nyerj a lottón. 17 nap alatt háromszor is megtörténhet.
2011. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyszerű

haverok+pia+disco=nő

ez egy módfelett egyszerű képlet.

működik.

inni azért kell, hogy ne legyél gátlásos, haverok azért, hogy ne egyedül menjé, mert az szo pacs úgy, disco meg azért mert tele van jó csajjal :P

Majd jönnek az okosok, hogy ne igyál, mert hude mi lesz akkor...

baromság.

ők is ugyanezt a képletet használták, csak most előjön majd belőluk a "felnőtt"

de arra sosekm gondolnak, ők miket csináltak tizen-huszonévesen...

17 nap???XD

még 17 perc sem kell jóesetbe discoba:P

Egyet ne felejts, a nő is ugyanolyan ember mint te, sőt...:D (tovább nemírom, mert kikiáltanak hímsovinisztává, pedig igaz lenne amit mondanék:p)

ne fossál beszólni nekik, incselkedj velük, fogd meg a s*ggét még ha nem is ismeret, csapj rá...legyél rámenős, vagány....de ugyanakkor laza:P

ennyi öreg....

2011. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ma-ga-biz-tos-ság. Ennyi kell. Lehet a csaj bármilyen jó, és te lehetsz akármilyen ronda, ha látja hogy magabiztos vagy (2. jól szólt, bár kiegészíteném azzal, hogy ha elég biztos vagy magadban pia nélkül is mehet, velem már történt meg, hogy felszedtem valakit és reggelre elfelejtettem) Ja, és a gitárra szinte ráolvadnak a csajok.
2011. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második válaszoló,


nekem kifejtenéd emailben azt amit itt nem irtál le? :D:D

2011. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hidd el kedves kortárs százalékos, hogy ez is bőven elég amit leírtam.

arra mindenkinek magától kell rájönnie ;)

ne várd a bobacsajt hogy bekopog, és veled szeretné leéllni az életeét, menj és hódítsd meg :P

2011. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második: Ott a pont, de a piát csak mértékkel kezeld :D
2011. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!