Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak az olyan fiúk? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az olyan fiúk? . Akik. (lent)

Figyelt kérdés

... nem csak a lyukra mennek..akiknek a belső is számít,akik romantikusak is tudnak lenni, de ha kell igazi férfiak...akikkel lehet bármiről beszélgetni,lehet nevetni??!?!stb....

szerintem nem nagy elvárások...sőt..(17/l)


2010. okt. 10. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:

18:45

ott a pont:P érdi vagy ?XD


amúgy kapitány asszony lassan chat lesz a kérdésből XD de legalább addig se unom magam halálra


mosz te meg pihenhetnél már minden kérdéshez írtál szinte vmit de 1ik se volt értelmes XD

2010. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
Téged hányan vágtak át, mielőtt arra vetemedtél, hogy írj nekünk? :D
2010. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 A kérdező kommentje:

18:45

ugyan ez...

nem vagyok egy "elsietős fajta"lassan bontakozom ki..de később meg....na mindegy:D:D

2010. okt. 10. 18:51
 34/75 anonim ***** válasza:
fejtsd ki a pontozott részt:P
2010. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
asszonyom :P fejtegesd csak XD amúgy én azt figyeltem meg h minél később "lesz meg" annál tovább marad meg a csajszi:P 3 hónapig tartott mire eljutottunk oda h felmerült h kéne kezdeni vmit a kis csók stb csatákon kivül a végeredménye 1 2.5 év es kapcsi :P [lévén h 18 vok és 14+ jöttünk össze sztem egész jó rekord :P]
2010. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
Én pesti vagyok, de őszinte véleményem, hogy érd (főleg időben) krva messze van. De ha szeretsz utazgatni, akkor írj ímélt :D
2010. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
és megint én :P megspóroltunk 1 kérdést :P érden vannak a normális csajok :P [vagy a hídon :P de ott általába középkoru szőrös hapikXD]
2010. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
lol mi az h ha szeret utazgatni?XD alap h te mész el hozzá XD aztán majd 1ütt vissza XD úgy már bizonyára jobb az utazgatás nem de asszonyom ?XD
2010. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 Moszuke ***** válasza:

minden kérdéshez írok, mert jól esik:D

a sorok mögött általában ott van a tanácsom, csak látni kéne:-/

aki nem látja az meg sír, hogy nem kap értelmes választ^.^

de az olyan aki nem fogja fel a dolgot az nem is érdemli meg.

2010. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
Minden fiú a lyukra megy, csak páran készek a kompromisszumra és esetleg romantikát, hosszas beszélgetéseket is bevállalnak, ha olyan a természetük. Na lám, én meg őszinte vagyok, kapok csokit?
2010. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!