Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak az olyan fiúk? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az olyan fiúk? . Akik. (lent)

Figyelt kérdés

... nem csak a lyukra mennek..akiknek a belső is számít,akik romantikusak is tudnak lenni, de ha kell igazi férfiak...akikkel lehet bármiről beszélgetni,lehet nevetni??!?!stb....

szerintem nem nagy elvárások...sőt..(17/l)


2010. okt. 10. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
És te hol vagy? Beszéljünk rólad. :D
2010. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
18:31-es vagyok: "nem puhány kis p*cs aki mindentől fél", nos, azt hiszem hogy kiestem :D
2010. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
kéretem az áthelyezésem XD [debrecen XD] érd? na a meg hol van XD kapitány asszony XD
2010. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
Pest mellett van érd
2010. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
Én budapesti vagyok.
2010. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
amúgy asszonyom: ha nem áll ki vki a bnőjéért azt hadbírósági meghalgatás nélkül főbe lőjük:P v megetessük a cápákkal ha épp nincs közelbe fehér fal:P
2010. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 Moszuke ***** válasza:

egy wowos kocka haverom érdi.

a felsorolt tulajdonságok közül viszont szerintem egyiknek sem felel meg:S

a "lehet nevetni".. az talán

2010. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:

Jelentem itt vagyok:-)

Most lehet, hogy nagyon csodálkozni fogsz, de nekem számít a belső, sőt, lehet akármilyen szép a lány, de ha tökhülye, nincs semmi általános műveltsége és belül nincs semmi, akkor engem nem érdekel. Meg néha talán túl romantikus is vagyok.Volt úgy, hogy a barátnőm már lefeküdt volna velem, de én úgy voltam vele, hogy nem kellene elsietni a dolgot, szóval nem minden pasi csak a lyukra megy:-)

2010. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 A kérdező kommentje:

óóó édesek vagytok..nem hittem volna hogy ennyien írtok majd:D ez tök jó:D:D

legalább tudom hogy vannak ilyen fiúk...

2010. okt. 10. 18:48
 30/75 Moszuke ***** válasza:
hát sokra nem mész azzal hogy tudod vannak ilyen fiúk..:D
2010. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!