Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a hímnemű egyedeket....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a hímnemű egyedeket. Ez náluk természetes? 16/L

Figyelt kérdés
Van 1 srác velem egyidös, és 1 hete ismertem meg.Nekem megtetszett és kiderítettem hogy hívják, beszéltem vele MSN-en és másnap már találkoztunk(ö ajánlotta).Este már együtt buliztunk.De nem volt még csók se.1 hete nem jelentkezett, viszont a közös haverunk rákérdezett, hogy mit akar tölem, és ö azt mondta össze akar velem jönni.De akkor miért nem jelentkezik?Lesz ebböl valami?Ez így van jól a srácoknál?^^"
2008. dec. 29. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mi lenne, ha mondjuk Te is csinálnál valamit?
2008. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A nagy harci lendületben beijedt. Másra nem tudok gondolni. Vagy csak egyszerűen mással volt elfoglalva.

Lehet ebből valami, persze ha találkoztok még...

2008. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi van ha csak egyszerűen sok dolga volt, és nem akart olyankor ezzel foglalkozni, amikor nem tud teljesen figyelni. Tudjátok vannak olyan érdekes dolgok, mint karácsony, és társai...

Am pedig az h ha egy közös haver kérdezősködik, az könnyen lehet h nem biztatta túlságosan, lehet h úgy gondolja, ez annak a jele, h túlságosan nyomul.

Isak

2008. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A filmekből az terjedt el, hogy találka előtt várni kell, mert különben a nő azt hiszi, hogy nyomulnak rá. (ami sztem egy hülyeség...) Ő nagyon nem akar nyomulósnak tűnni ;) És tényleg lehet a dologhoz köze a Karácsonynak is. Ha Neked fontos a fiú, jelezd neki, hogy még megvagy ;)
2008. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én írtam neki szenteste hogy boldog karácsonyt, még annyit se írt hogy neked is:S De az nem túl nyomulós ha írok nki egy sms-t?
2008. dec. 29. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha vissza sem írt, akkor vagy nem akar Tőled semmit, vagy nem érdemel meg. További lépést tényleg csak akkor ajánlok, ha Neked nagyon bejön.


SMS-ben mondjuk megírhatod neki, hogy csalódtál benne, vagy valami... De én a helyedben inkább más után néznék.

2008. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én inkább ezt irnám az sms-ben

"Nagyon jól éreztem magam veled legutóbb. Remélem fogunk legközelebb is találkozni" Ha erre se reagál, akkor tényleg hagyd végleg.

2008. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már, csigavér! Néha kicsit beijedünk, ilyenek vagyunk ezért sem utálni sem megvetni nem kell minket sőt lemondani sem érdemes rólunk. Amúgy nem ciki ha a lány kezdeményez, sőt jó ha a kezdeti lépések után (amit meglépett szerintem a srác) te léped a következőt. Fog fel úgy mint a sakkot ő nyitott és ha nem lépsz rá nem tudtok tovább játszani :) Remélem sokáig játszotok majd és senki sem kap mattot :)
2008. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!