Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha egy 40 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha egy 40 évvel idősebb pasi elmondaná hogy szeret?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nálam 40 évvel idősebb férfit. Először megleppett mikör elmondta hogy szerelmes belém. Azóta jobban megismert és nagyon kedves és őszinte, türelmes ember. Házas de azt mondta nem túl jó a kapcsolatuk.Most tudom sokan elitélik ezt a dolgot először én is így tettem de mióta igazán ismerem nem tudom mit tegyek. Ha nemte mondok soha többé nem láthatom és ez a legrosszabb az egészbe.
2010. okt. 10. 14:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez nem teljesen normális dolog. Sztem ha egy férfinek van családja, akkor nincs az a szörnyűséges házisárkány vagy az a mennyiségű pénz, esetleg más nő, amiért otthagyja a gyerekeit. Ha szerelmesnek vallja magát beléd akkor sztem hazudik vagy vmi komoly zavar lehet a fejében. Felállt a farka és azt hiszi szerelmes, ezért otthagy mindent, mert úgy érzi megteheti, mert egy férfi és rossz a házassága. Jujj de menő.


És milyen beteg ember az, aki a szerelmének egy 40 évvel idősebb társat kínál? Szal értitek. Ha még tegyük fel szerelmes is belé, akkor is inkább hagyná magára, mert úgy biztos jobb lenne neki, mint egy 40 évessel.


Valszeg valami önző arc lehet és csak megkívánta a fiatal pipiket.


Sztem nemet kéne mondanod. Először is, mert nem járulhatsz hozzá, hogy egy család szétszakadjon, még akkor sem, ha egy ilyen patkány az ún. férfi a családban. Másodszor meg magad miatt is nemet kéne mondanod. Nem hinném, hogy őszintén szeretheted és eltudnál vele képzelni komolyabb kapcsolatot.


Egy fiú véleménye. (Szándékosan írtam a fiút, mert még nem tartom magam férfinak.)

2010. okt. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?????
2010. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Csakis a felesége személyes engedélyével, különben nem tudhatod, hogy több vagy-e, mint egy kaland.
2010. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Hát ez elég egyértelmű. Végülis igazatok van. 16 vagyok.

De mit mondjak neki egyszerűen csak egy nemet és kész?

Bár szerintem csak ennyit mondok neki.

2010. okt. 10. 16:34
 15/20 anonim ***** válasza:

16 évesen egy ~ 56 évessel?

Te se gondolod komolyan.

2010. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Jaaaj, 16 éves vagy? És ennyire nem nyilvánvaló, hogy csak a husid kell neki? De most komolyan, mi másért szerethetne?


Egyszerűen csak mondj nemet és kész.

(Véletlenül nem tanárod?)

2010. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha csak 16 éves vagy, akkor nem vagy még tapasztalt ilyen "hazudj szerelmet a kalandért" ügyekben. Sajnos nagyon sok idősebb férfi visszaél ezzel. Mondj neki nemet és többé ne foglalkozz vele. Lesznek korban hozzád illő, téged valóban szerető fiatal férfiak, nem késtél le semmiről. Szórakozz, éld az életed, közben tanulj, ez a fontos, hidd el.
2010. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
undorito! rohadt szemet!!!! jelentsd fel!
2010. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Vagy annyit, hogy "kérdezzük meg a feleségedet".
2010. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Tuti összeverném, igaz én fiú vagyok:D
2010. okt. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!