Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha egy 40 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha egy 40 évvel idősebb pasi elmondaná hogy szeret?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nálam 40 évvel idősebb férfit. Először megleppett mikör elmondta hogy szerelmes belém. Azóta jobban megismert és nagyon kedves és őszinte, türelmes ember. Házas de azt mondta nem túl jó a kapcsolatuk.Most tudom sokan elitélik ezt a dolgot először én is így tettem de mióta igazán ismerem nem tudom mit tegyek. Ha nemte mondok soha többé nem láthatom és ez a legrosszabb az egészbe.
2010. okt. 10. 14:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Nem mindegy hogy 10 és 50 vagy 20 és 60

2010. okt. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem őszinte, és csak szexelni akar egy jót egy fiatal "pipivel".
2010. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

elmennék kenyába.


20F

2010. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Minden nős és idősebb pasi szereti a pipihúst (nagy álmuk egy szüzecske, olyan 15 év körüli), a friss kalandokat, elfogja őket a kapuzárási pánik. Hülye kis csaj mindent elhisz, még azt is, hogy nem túl jó a kapcsolata a feleségével. Mind ezt hazudja! Sűrgősen hagyd ott, ha jót akarsz, mielőtt megtalál a felesége és jól megtép. Ja és biztosan nem te vagy az egyedüli kis csaj, akinek szerelmet hazudik. Ismerek ilyeneket, Halak jegyében születtek többnyire és teljesen megbízhatatlanok. (Egy gyerek itt, kettő ott, két nő vidéken, három Budapesten, mint a Gesztesi).
2010. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Először azért kérd el az orvosi leleteit! Különös tekintettel az elmeorvosira!!
2010. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Leverném, mint vak a poharat!


48/F

2010. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Menekülnék. :D


25/F

2010. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt évekkel ezelőtt egy hasonló kedveskedő (45 éves) pasas, aki meg akarta szédíteni a húgomat. Az is azt mondta, hogy a feleségével válófélben vannak. Hugi buta liba volt, csak 16 éves és mindent elhitt neki. Aztán amikor terhes lett, a pasi azonnal lelépett. De közben a felesége megtalálta Hugit és jól összeverte. Nagy darab, kövér nő a 45 kilós lányt. Végül elvetélt szegény, de a mai napig nem kell neki egy mocskos, aljas pasas se. Így akarsz járni?
2010. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Te is hibás vagy, gondolom kéretted magad előtte, meg hasonlók, hogy ilyen témába keveredtetek.
2010. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Jól tö*n kéne rúgni az ilyet! Fut a kalandok után, semmi se érdekli.
2010. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!