Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszenek a goth fiúk?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert én teljesen el vagyok varázsolva tőlük...Hosszú fekete haj,hófehér bőr...Egyszerűen gyönyörűek..Vagyis..nekem olyan művésziek..

De van egy olyan érzésem hogy ezzel eléggé egyedül vagyok..Szóval ha nem tetszenek nektek,akkor..miért nem?

16/L


2010. okt. 10. 12:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Szörny?:D Nem tudom sírjak-e vagy nevessek..De azt hiszem inkább csak nevetek.Nevetek ezen.Nevetek rajtatok.Úgy látom nektek hiába magyarázok bármit is,hiszen teljesen hiábavaló....

És még annyit hogy nem vagyok "felszínes",és nem akartam a külsőt az intelligenciával párhuzamba hozni,csak általában úgy van hogy akik ezt a stílust képviselik fogékonyak a művészetekre..Persze vannak kivételek..

Mindenesetre már kicsit bánom hogy feltettem ezt a kérdést..Azt hittem lesznek értelmes válaszok,de..mit vártam?!

2010. okt. 10. 13:25
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj.undorítóak!!
2010. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Össze kellene gyűjteni mindet azt sortűz nekik. Nézd meg pl azt a Hozé g*cit a napiszarról, undorító...
2010. okt. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
26%
Én is szeretem a kísértetiességet, de ez túlzás.
2010. okt. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%

1: a Hoze társaságot jó lenne nem egy lapon említenni, azok gruftik és nem gothok. aki nem érti a különbséget annak kuss. és igen, itt is vannak idióták, de értelmes ápolt emberek is. én régebben odavoltam ezért a stílusért, ezért is védem, mert köze sincs a sok közhiedelmes baromsághoz és utálom az ilyen könnyen ítélkező embereket. ha valakinek nem tetszik a sztereotípiái miatt, az a saját gondja, de lehet ezt kulturáltan, nem lebecsmérlően és nem visszataszító módon írni.

és egy ilyen stílusú igényes közösségben nagyobb az olvasottabb, műveltek száma, mivel az a közösség megköveteli. egy random pasi is lehet művelt, természetesen, és kerülhet értelmes társaságba, és a gothok közt is vannak idióták, de jó lenne nem általánosítani és kulturáltnak maradni.

2010. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Megnézte az Addams Familyt és már izzad a pi*ája.


Figyelj nyálgép,csak hogy tudd mi az a goth: http://www.youtube.com/watch?v=6R7jSfLpk7Y

Most pedig fogd a cumidat és a csörgődet,és menj aludni a kiságyadba,nehogy rosszakat álmodj.

2010. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%

Én bírom a gothokat (bár jobban preferálom a deathrockot meg a punkot) de a goth fiúk túl lányosak szerintem. A fekete hajat se kifejezetten szeretem,a kelta típus (szőke haj,kék szem,világos bőr) a kedvencem,a barátom is ilyen:) Plusz egy kis borosta,csapzott haj meg szép izmok és tökéletes:) Egy goth fiú mellett nem igazán érezném magam biztonságban.

16/L

2010. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy egyedül... én is oda vagyok a goth fiúkért. Persze,ha nem az a drogos,csináljuk a fesztivált típusú... Nekem azért tetszenek,mert valóban (a normálisabbak) értékelik a művészetet,ami manapság ritka.

L/15

2011. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül XD
2012. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
91%
Nagyon bejönnek *-* Van egy goth ismerősöm, tök aranyos arca van :$ 14/L
2012. aug. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!