Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszenek a goth fiúk?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert én teljesen el vagyok varázsolva tőlük...Hosszú fekete haj,hófehér bőr...Egyszerűen gyönyörűek..Vagyis..nekem olyan művésziek..

De van egy olyan érzésem hogy ezzel eléggé egyedül vagyok..Szóval ha nem tetszenek nektek,akkor..miért nem?

16/L


2010. okt. 10. 12:35
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
73%
háát nekem semmi bajom sincs velük... de inkább a hosszúhajú rockerek jönnek be *.* 16L
2010. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
9%

Igen egyedül vagy.Kórosan fehér tucat emberek,hosszú hajjal elég gyatra zene izléssel.

És senki nem lesz művészi egy két fekete gönctől festett hosszú hajtól.Pláne nem művészi az amiből sok ilyen gyökér van.19L.-Nekem a normális ápolt kinézetű fiúk tetszenek,akik strandolnak és szépen le vannak barnulva:P

2010. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2010. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
A hosszú haj és a sápadt bőr túl férfiatlan. Röviden szép a sötét haj, de legyen hozzá egy egészséges bőrszíne.
2010. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%

A goth az amikor a halál mezsgyéjén járnak,depresszív zenével?Furcsa ízlésed van.Mit szólnál inkább a doom-os fiúkhoz.Vagy a death-esekhez?Esetleg ha igazán sötét feelingre vágysz akkor a black-es fiúkat ajánlom.

És végül,hogy a morbid romantika se maradjon ki,a funeral-os fiúk biztos a temetőbe hívnak randizni.

Amiről te írsz,az a halott sápadt,enélkül nem is vesznek fel a gitt(goth) egyletbe.És ne számíts puha ágyikóra a szexnél.Carrarai márvány,tömjénszag,feszület,és telihold.

[link]

2010. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A kedves második válaszolónak üzenném,hogy nem értem a párhuzamot a goth fiúk és az ápolatlanság között..-.-

A másik dolog pedig hogy azt mondtam művésziek...ez nem feltétlenül a külsőre vonatkozik..Tudod a goth-ok többségét érdekli az irodalom,az esztétikus dolgok,a régiségek,a művészetek..Többnyire nagyonis intellektuálisak...ami a te napbarnított bőrű,kigyúrt,idióta pasiideálodról nem mondható el..

2010. okt. 10. 13:08
 7/22 A kérdező kommentje:

Akkor már írok a negyedik válaszolónak is..."A goth az,amikor a halál mezsgyéjén járnak....?" Ezt a buta,primitív kérdést.. Tudod,vannak az afféle sátánisták is..de ez egyéni dolog..És természetesen elég hülyeség..

Én nem erre gondoltam.. Ami pedig a "funeral-os" fiúkat illeti..A temetők igenis gyönyörűek..Most nem arra gondolok hogy ráfekszünk más sírjára meg meggyalázzuk,és lefotózzuk rajta magunkat..Engem nagyonis vonzanak a régi,szép temetők...Valószínüleg nem volt még egyetlen normális goth ismerősöd..Vagy csak ennyire felszínes lennél..? És még annyit,hogy nem csak szexből áll az élet...-.-

2010. okt. 10. 13:13
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Ne légy ilyen felszínes. Nem a külsőtől függ az intelligencia.
2010. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Kamuuu ***** válasza:
32%
Rendes emberek között is vannak kiket érdekel az irodalom és a művészet nem tudom miért kell szörny nektek...
2010. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%
Lányban tetszik, emlékeztet a kedvenc elmebetegségemre.
2010. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!