Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baromság?

Figyelt kérdés
Még sosem csókolóztam senkivel, de az első csókot valaki olyannal szeretném akit mondjuk ismerek valamennyire és randiztunk párszor. De már az is megfordult a fejemben hogy egyszerűbb lenne egy szórakozóhelyen egy ismeretlen sráccal csókolózni először de azért ez mégis annyira bizarr. Szerintetek? 17/L
2010. okt. 10. 00:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

17 évesen még csók se? o.O

jó persze nem az én dolgom

ne várd a fehér lovagot, mert úgysem jön (senkinek se nemcsak neked XD)

2010. okt. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem a fehér lovagot várom, csak valakit akinek mondjuk tudom a nevét...
2010. okt. 10. 00:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ismeretlennel,de természetesen küzdjön érted 1kicsit,szóval ha próbálkoznak nálad és sikerül elérnie a vonzalmat a srácnak ami kb olyan fél óra és 1óra között simán kialakulhat,akkor miért lenne bizar?
2010. okt. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akkor te nagyon szeretnél már csókolózni és már mindegy kivel csak történjen már meg nem igaz? Ez esetben egy baromság igen :)
2010. okt. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, ez kb. olyan, mint forditott esetben "el akarom már vesziteni, dehát ugye én nem vagyok "olyan" pasi, én szerelemmel akarom, dehát azt ugye nem kapni minden bokorban, menjünk el egy prostihoz"
2010. okt. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
azért ennyit ne nyivákolj egy csókon...kérj meg egy haverodat, hogy tanítson meg, lehet hogy össze is fogtok jönni
2010. okt. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, csináld. 2-3 év és már csak a gazdag pasikat fogod csókolgatni.
2010. okt. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ó, ha tudnád mennyit ér a szerelmedtől kapott csók... eszedbe sem jutna, hogy ismeretlennel csináld. Megéri rá akármeddig várni, 17 év az semmi.
2010. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is ráérsz. Én 23 vagyok és idén adtam/kaptam az első csókot :) Nem kell azt elsietni.
2010. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. okt. 10. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!