Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? (Kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? (Kérdés túl rövid baromság)

Figyelt kérdés
Én minden kapcsolatom előtt elmondom, hogy sok nőt húztam már meg, és ezután is meg akarok. És nem egy nő akar a bnőm lenni, de én nem akarok se hosszú se rövid kapcsolatot. Csak a f*rkamat p*nában tudni.
2010. nov. 27. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az érzelmi és az általános intelligenciád a béka popója alatt van:)
2010. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom miért van, de remélem, hogy egyszer lesz egy olyan nő, aki a f*rkadat a saját szádba fogja dugni bosszúból ezért. :)
2010. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebben most mi a kerdesed?

Ha az, hogy miert van mindig kit meghuznod. Akkor biztos jol nezel ki es jo korokben forogsz.

18 f

2010. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

remélem egy nap majd lesz egy lány akit te fogsz szeretni és ő ejt majd pofára.



és hogy miért van ez? MERT KRETÉN VAGY!!

2010. nov. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Külső szemmel azt mondják, hogy nem nézek ki jól, sőt +25kg van rajtam, de teszek rá, mert nem érdekel. Én csak jól érzem magam.
2010. nov. 27. 23:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert sekélyes vagy. Sajnállak.
2010. nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaj rosszúl fogalmaztam.


Én minden kapcsolatom előtt elmondom, hogy sok nőt húztam már meg, és ezután is meg akarok. És EZEK UTÁN MIÉRT AKARNAK A nők akar a bnőm lenni, de én nem akarok se hosszú se rövid kapcsolatot. Csak a f*rkamat p*nában tudni.

2010. nov. 27. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!