Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez igaz, vagy teljes baromság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz, vagy teljes baromság? FIÚK

Figyelt kérdés
azt mondta egyik haverom hogy ha egy szingli pasit megkérdez egy csaj hogy járnának e és mondjuk jól kijönnek egymással, akk nem szoktak nemet mondani neki. ez igaz?? vagy csak abban az esetben ha a lány külsőre tetszik a pasinak. ha nem vagy a srác nem tartja csak átlagosnak akkor mi van?
2011. jan. 27. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
hát ha jól néz ki és nincs barátnőm miért is ne. ha hülye úgy se fog sokáig tatani
2011. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha átlagos is a csaj akkor sem mondunk nemet.

Ha csaj kérdezi meg, hogy járok-e vele én majdnem mindig igent mondok, ha nincs barátnőm.

Mi nem vagyunk olyanok mint a nők, hogy elutasítunk mindenkit.

20f

2011. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kérdezz könnyebbet az van :) a kivétel erősíti a szabályt. nagy általánosítás lenne ha kijelentetnénk, hogy igaz.

én csak akkor járok valakivel ha kialakulóban van egy bizonyos érzés, az pedig nem olyan egyszerű. kevés ahhoz a puszta jól kijövünk és tetszel.

23f

2011. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
erre voltam kíváncsi. hogy nem mindegyikőtöket csak az érdekli hogy jól nézzen ki legyen nagy melle meg meghalgassa a szövegelésüket
2011. jan. 27. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal fontosabb, hogy megértő legyen velem, közösen találjunk megoldást a problémákra, és hogy jól érezzük magunkat...
2011. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nemet mondok,mert nem akarok kapcsolatot.20/F
2011. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!