Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, olyankor hogy viszonyulto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, olyankor hogy viszonyultok a párotokhoz, ha elég idegbeteg módon reagál le valami helyzetet, és ti is ott vagytok?

Figyelt kérdés

Már a második alkalommal van ilyen, hogy belémköt egy illető, akivel történetesen ott van a barátnője is, és előjön az állat az illetőből.

Nekem meg van egy higgadt, birka stílusom, amitől a falra tud mászni még egy halott is.

Régebben én is ilyen voltam, és nagyon nem tolerálta az akkori barátnőm.

Nekem meg olyan fizimiskám van, hogy valamiért szeretnek belémkötni az emberek...ahogy 1x fogalmazott valaki velem kapcsolatban, olyan bántanivaló fejem van.


Na ma is ez történt, én kértem elnézést a nőtől, a veszekedés, balhé miatt.

A kedves párja meg csak ugrált tovább, magából kikelve.


2023. máj. 7. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt kötött beléd?
2023. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Közlekedési helyzet volt, ráadásul az illető szórakozott velem az úton, aztán még ő állt meg egy körforgalom előtt, balhézni.

Egy c. család majdnem laposra verte, mert feltartotta őket is, na akkor sajnáltam meg a palit, pláne a barátnőjét.

2023. máj. 7. 16:33
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Én érzékeny vagyok az idegbeteg viselkedésre, nálam ez szakítóok, ha egy férfi nem bírja a stresszhelyzeteket, nem maradok vele. Sajnos szorongó típus vagyok, nem engedhetem meg magamnak, hogy egy másik idegeskedővel legyek együtt.
2023. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Beteg vagy.😂
2023. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem foglalkozom ilyenekkel nekik kell ez az illető nem nekem ... egye meg amit főzöt
2023. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Nálam, mellettem az ilyen "idegbetegnek" mondott egyedek megnbyugszanak, és kezesbáránnyá változnak:D
2023. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
megnyugszanak
2023. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Helyzetfüggő, de olyanokkal nem szoktam eleve összejönni, akik ilyen mérges csivava típusok és mindenre ugranak azonnal.

Ha egyébként normális, de valamin épp felhúzza magát és leáll veszekedni, ő dolga, maximum utólag megmondom neki, ha szerintem ő volt az idióta, ha nem, akkor vele együtt veszekszem a másikkal. :D

2023. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
Én manipulátorokkal járok általában nem pedig barmokkal akik csak üvöltözni tudnak miközben 2 sec alatt le lehetne őket verni
2023. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom az idegbetegeket.
2023. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!