Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nagyon bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon bele bolondultam :S

Figyelt kérdés

Van 1 fiú az osztályomba akibe nagyon szerelmes vagyok, többször is mondta hogy jól nézek ki..Barátaim azt mondják hogy mondjam meg neki hogy mi a helyzet de félek megmondani neki:S Állítólag van barátnője de ez nem 100%...

14/L


2010. okt. 9. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Te lány vagy, semmibe fog venni, el fog hajtani, ha Te kezdeményezel, még akkor is, ha szeret. Esetleg kihasznál...


14 éves vagy, túl kell esned ezen a félek helyzeten. Az első barátnőmnél borzasztóan féltem, pedig tudtam, hogy igent fog mondani. A másodiknál is izgultam, de az igazinál már egyáltalán nem.

Gyakorlat teszi a mestert:)

2010. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!