Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miit tegyek? Nagyon sürgős....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miit tegyek? Nagyon sürgős. Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha a barátom lesz**ar ?? Nagyon sok csajbarátnője van...több van neki mint fiú.És ha elmegyünk bulizni akkor minden csajjal táncol; és többet van a barát(nőivel) mint velem. Pedig mi járunk. És egyszerűen leszar. Lecsajozza a barátnőit.. én meg alig érdeklem. Mit tegyek ? hogy ez megváltozzon ?
2010. okt. 9. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hagyd el..
2010. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de szeretem.. és még csak egy hete vagyunk együtt.
2010. okt. 9. 13:51
 3/9 anonim ***** válasza:

megmondanám neki a véleményem, és hogy változtasson, ha akar még engem, vagy kiteszem a szűrét... tudom, hogy ha szereted, ez nagyon nehéz, de ne nézzen már hülyének!

és ha egy csaj csinálja ezt egy fiúval, az ugyanúgy sértő. mert amit a fiúd csinál, az kicsit sértő.:S te vagy a barátnője, tehát benned lásson "csaj"t, ne másokban.

2010. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
lapát!Ez nem fog megváltozni!Sajnos tapasztalatból mondom neked...
2010. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
1 hét?Akkor simán lapát neki!
2010. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
legyél már kicsit trükkösebb:D irány vele partizni, haverkodj le a barátnőivel. Ha pasid van az első dolgod hogy a spanjaival megszerettesd magad, onnantól minden sokkal könnyebb.
2010. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Számomra nem járás ez még. Amúgy meg ha ő nem foglalkozik veled már most 1 hét elteltével minek vagy vele? Az sem segít, hogy össze barátkozol-e a "barátnőivel" vagy sem. Attól még ő nem fog veled jobban bánni ha eddig nem tette meg. 30/n.
2010. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tedd feltekennye! utana ugy kovet mint egy kiskutya!
2010. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nagyviri ***** válasza:
Ha a pasidnak már 1 hét után fontosabbak a barátai, mint te, akkor ne fűzz ehhez a kapcsolathoz nagy reményt. Ez ugyanis azt jelenti, hogy nem érdekled. Egy normális kapcsolatban, pláne az elején, mindenki igyekszik minél több időt a párjával tölteni, hogy minél jobban megismerje a másikat, és ilyenkor nem a haverokkal múlatja az időt. Szerintem pattintsd le a srácot rövid úton.
2010. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!