Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar ha a barátnőmnek látszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marcis98 kérdése:

Zavar ha a barátnőmnek látszik a tevepatája leggings nadrágban. Beszéltünk már erről de mindig csak veszekedés van belőle ő normálisnak gondolja ezt és nem zavarja. Vélemény?

Figyelt kérdés
Tudom Férfiként hogy oda ragadja a tekintetet, azzal nincs bajom ha megnézik a barátnőmet mert büszke vagyok rá hogy csinos. De azt nem akarom hogy a puncija körvonalát nézegessék.

#kapcsolat #tevepata #Gáz a tevepata?
2023. ápr. 22. 11:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Hát figyelj, az ő teste, ha őt nem zavarja nem tudsz vele mit csinálni. Nem mondhatod meg neki, hogy mit hogyan hordjon. Zárójeles megjegyzés, elég sok srácnak is látszik a pecabot lazább nadrágokban is, mert épp úgy ülnek. Szerintem nem kellene emberi testrészekből ekkora húhót csapni.
2023. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%

Engem is zavar, hogy folyton látom ahogy dudorodik ki a palik farka, dehát vagyok olyan idióta, hogy erről írok ki kérdést?

Szerencsére nem.

2023. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
3%
De jó lenne egy jó pecabot amit legalább elhisznek :D
2023. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%

Én a kirakott hatalmas mellekkel voltam így. Azért van hogy kitegye ühüm… és azért van akkora kivágás a ruhán mert anyád nem mondta el idejében, hogy mit jelent szépen, csinos felöltözni.

Örülök, hogy nincs se bnőm se lány gyerek mert gyűlölne.

2023. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

A leggings nem nadrág, ez köztudott. Ízléstelen dolog úgy viselni.

[link]

2023. ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
#15 A cikk írója bemehetne egy ruhaboltba... A gyártók már vagy 10 éve alkalmazkodtak ahhoz, hogy az emberek elkezdték a leggingseket nadrágként hordani. Mostmár ha minőségit vesz az ember, edzeni is lehet benne akár (ami közben komolyan nyúlik az anyag) akkor sem fog átlátszani semmi. Ugyanannyit mutat, mint egy szűkebb farmer.
2023. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem egy igazi nő nem vesz fel leggingset utcára. Max szoknya alá ha hodeg van vsg hosszú póló alá
2023. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!