Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez mit jelent? Rosszat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelent? Rosszat? Félek kicsit! Hogy kérdezzek rá nála? :S

Figyelt kérdés
A barátommal 2 és fél hónapja vagyunk együtt.Személyesen egymásnak még sosem mondtuk ki,hogy "szeretlek",csak msn-en írtuk.Személyesen csak "imádlak" volt...-.- tegnap este mindketten külön helyen buliztunk.Elengedtem és Ő is engem.Nem tudom merre volt.Éjjel kettőkor írt egy sms-t amiben azt állt,hogy:"nagyon szeretleeeekkkk".Jóra is gondoltam meg rosszra is.Arra,hogy most jött rá,hogy tényleg szeret és sokat jelentek neki,vagy be volt nyomva...vagy megcsalt és ezzel tudatta,hogy mégis engem szeret.Tiszta pánikolós vagyok tudom.De szeretem és nem akarom elveszíteni.Meglepődtem ezen. :( Ma jön hozzánk és beszélek vele.Lehet,hogy csak túlreagálom az egészet...vagyis remélem.
2010. okt. 9. 09:44
 1/5 A kérdező kommentje:
és 18/L...
2010. okt. 9. 09:45
 2/5 anonim ***** válasza:

nneeeehisztizz. ne hozd fel neki. Úgysem fogja elmondani ha megcsalt, max máshonnan kell megtudnod de ezzel ne zaklasd őt, mert ha nincs igazad az tönkretehet egy ígéretes kapcsoaltot. ha más jel nem utal rá hogy megcsalt ne félj.

ez olyan mintha kapnál egy csokor virágot és sírva kirohannál hogy megcsalszteszemét.... ne. taszítja a pasikat.

2010. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát tényleg túl reagálod.
2010. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem is túlreagálod, nem kell parázni, gondold végi h képes lenne e rá és h t érzed e h szeret. am meg én is kaptam sms-t mikor a barátom bulizott és nem vsalt meg, nem is kételkedtem benne:) ő is írtah nagyon szeret és h nagyon hiányzom neki és h mskor elvisz magával és h bárcsak ott lennék vele. nyugi , ne kérdezz rá, mert azzal az eleén elbaszod a dolgokat, meg amúgy is a bizalom fontos egy kapcsolatban, attól h írt h szeret az nem azt jelenti h megcsalt!!!
2010. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 9. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!