Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok is mással jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok is mással jár szórakozni? Hosszútávon működhet egyáltalán egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Számtalanszor mondom a barátomnak, hogy menjünk bulizni, üljünk be egy kólára valahova, szervezzünk bármi programot. 98%-ban azt a választ kapom, hogy neki nincs kedve/igénye erre, pihenni szeretne, és bőven el van itthon a közös sorozatunkkal és a főzésünkkel.

Tudni kell róla, hogy az anyjától ugyanezt látta gyerekként, illetve elhiszem, hogy a napi irodába járás mellett tényleg jobban esik neki hétköznap a pihenés. Viszont hétvégén is ugyanezt játsza el, valamint legalább heti 1 fiús estét mindig beszerveznek a haverjaival, amikor hajnali 2-kor jön haza (lásd tegnap reggel elment, és még nem ért haza).

Számomra nem az itthon találkozás jelenti a kapcsolatot, nem tudom hova tenni az egészet. Nincsenek közös programjaink, ha valahova menni szeretnék, akkor már egyedül indulok útnak, mert tudom, hogy úgysem jön velem.

Néha elgondolkodok, hogy házvezetőnek gondol-e csak, illetve egy nőnek, aki szül majd neki 2 gyereket. Volt, hogy majdnem megkértem, hogy legyen szíves mással sem eljárni, ha velem sem teszi+elvileg nem igényli, de ilyen mélyre nem akarok lesüllyedni.

Meddig lehet ezt így húzni? Van értelme egyáltalán ezeknek a kapcsolatoknak? +/-30 évesek vagyunk, ha már most erről szól az életünk, mi lesz később?


2023. ápr. 20. 01:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Persze, kinek mi az igénye. Viszont ezek szerint a szüleid mindketten így gondolkodnak, ezért is nem zavarja őket a sok külön program. Köszönöm a válaszokat, megbeszélem vele, ha hazaért. Bár már volt téma nálunk nem is egyszer, de az ígéreten kívül semmi nem történt.
2023. ápr. 20. 15:17
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy eljár, én is eljárok nélküle. Van egy csomó olyan program, ami valamelyikünket nem érdekli különösebben vagy épp valamelyikünk nem ér rá. Utazni, fesztiválozni is szoktunk külön minden évben. Nekem ez teljesen jó, mert együtt is csinálunk egy csomó mindent, együtt is utazunk. Amíg megvan az egyensúly, addig ezzel semmi gond. Nem élnék olyan kapcsolatban, ahol mindent együtt csinálunk, nem nekem való.

Nálatok viszont semmilyen egyensúlyról nem lehet beszélni, mert nyíltan semmi igénye a veled töltött minőségi időre, élményekre, szórakozásra. Ezt nem tudod kierőszakolni, vagy elfogadod, vagy elgondolkozol azon, hogy ilyen kapcsolatban akarsz-e még X évet leélni.

2023. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!