Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltam magam az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam magam az interneten! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nézegettem ilyen hülye oldalakat és megtaláltam magam rajta! A fejem nem látszik,de megismertem a testrészemet az anyajegyemről. A barátom azt mondta h ki törölt minden képet amit csinált!
2010. okt. 8. 20:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Akik itt a pert ajánlgatják, azok nagy marhaságot mondnak.

Mivel nem sértett személyiségi jogot (nem látszik az arca) ezért nem tud mire perelni.


A végén egy jó kis perköltség lesz a vége:))

2010. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
60%
Ha unatkozok a párommal akkor szexelünk, szerepjátékot játszunk stb. Fényképezőgéppel és a telefonnal nálunk a gyerek szokott játszani és ő sem pucér képeket csinál vele.
2010. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
95%
Azon az anyajegyen kívül milyen jellegzetes dolgokról tudod még biztosan, hogy az te vagy és nem valaki más, akinek véletlenül pont ugyanolyan anyajegye van? A világon valahol mindenkinek van egy hasonmása.
2010. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
95%

itt most nem az az elsődleges probléma, hogy kikerültek a képek, hiszen az arc nem látszik.

a bizalom lett kérdéses, megbízhat-e a kérdező a pasijában, mikor ő "kitörölte" a képeket.

na erről igencsak el kellene beszélgetnetek. lesz ami lesz, az nem megoldás, hogy ennyiben hagyod és ne hagyd magad. ha szeretitek egymást, akkor találtok megoldást és tanulságul szolgálhat az eset. mindig őszintének kell lenni egymáshoz, még ha időnként fájdalmas is valamelyik félnek.

2010. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit rinyálsz?

Nem látszik a fejed! Egy anyajegyről senki sem fog megismerni. Lehet másnak is ugyanolyan, sok ember él a Földön. A háttér stimmel egyáltalán?

2010. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta kitorolte?Es te meg is meglattal egyet...hihetetlen...jo hazudos.
2010. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
64%

Én arra lennék kíváncsi, h megcsaltad e??

Mert ha igen akkor vagy igazán nagy szarban....

2010. okt. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Igen,a háttérbe is felismertem egy két dolgot :(

Miért csaltam volna meg? Irtam h a párommal készítettük a képeket.

nem értem miért rakta ki egy ilyen oldalra. ma már egy csomószor hívott de nem vettem fel a telefont neki,meg sms-t is irt h haragszok e rá vagy vmi és h szeret,meg este az étterembe lesz egy meglepetése...

Nem tudom mit csináljak

2010. okt. 9. 13:02
 29/34 anonim ***** válasza:
64%

Csináljatok még pár meztelen képet, ha már most unjátok a sexet( biztos jó házasság lesz belőle) de most aztán becsszóra eskesd meg, hogy nem rak ki a netre.

Írd meg nekünk a képednek a webcímét, majd mi megnézzük, hogy a képed feldobta e a netet, vagy még süllyesztett rajta!

2010. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
47%

Melyik oldalon vagy fent?:D

Majd mi eldöntjük hogy te vagy-e rajt. :D

2010. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!