Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltam magam az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam magam az interneten! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nézegettem ilyen hülye oldalakat és megtaláltam magam rajta! A fejem nem látszik,de megismertem a testrészemet az anyajegyemről. A barátom azt mondta h ki törölt minden képet amit csinált!
2010. okt. 8. 20:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Ha valaha, bármilyen képedet felraktad az internetre, számolnod kell vele, hogy itt-ott felbukkan. Örülj, hogy nem látszik a fejed, gondolom, nem mindenki ismeri az anyajegyeidet :=), hidd el, még aki látta már, az sem fog felismerni ennyiből.
2010. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Ebből az a tanulság, hogy ne hagyd magad lefényképezni pucéran!


Akkor nem kerülsz majd ilyen kellemetlen helyzetbe sem! (Ne hidd el, hogy kitörli, azt sem, hogy "csak játék".)


Jobb, ha tudod, hogy a fotóid még mindig a barátodnál vannak (amin a fejed is látható!) és oda tölti fel a neten, ahová csak akarja, semmit nem fogsz tudni tenni!

2010. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
42%
Nem semmi szemét egy barátod van neked.Hogyan lehet ezútán valakibe megbízni?
2010. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
nem tettük fel sehova,csak teloval szórakoztunk... :S 6 év után azt hittem h elhihetem h kitörli az összeset :( Meg láttam is h törölte! de ugy látszik akkor nem mindegyiket
2010. okt. 8. 20:25
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hagyni magad fényképeztetni. Ennyi a titok. Mostanában divat lett ellenségeket, volt barátnőket felrakni mindenféle szennyoldalra. Csodálkozol, hogy a tiéd csak most került fel?


A mai világban, senkiben, de senkiben nem lehet bízni. Nem véletlen, hogy mikor az én -azóta már férjem- párom felvetette, hogy készítene rólam pár képet, kerek perec nemet mondtam. Pedig az még a szennyoldalak virágkora előtt volt.


Pert indítani esélytelen. Mivel a képeket ő készítette, és te ebbe beleegyeztél, a képekkel most már azt csinál, amit csak akar. Szívás, de ez van. Ebből élnek a szennyoldalak is: hülye csajok jó bulinak tartják, hogy kélpeket pakolgatnak fel a netre, aztán meg néznek, ha szennyoldalon találják magukat a suna-rovatban.

2010. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
89%
semmit. perelhetsz, de azt hiszed, bármire is mész vele? egy anyajegy nem bizonyíték. még ha a fejed látszana is nehéz lenne, hát még így. szerintem örülj, hogy nem vagy felismerhető sé ne reklámozd.
2010. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha már fent van, legalább ne reklámozd. Amúgy mennyire tuti, hogy te vagy fent? Másnak nem lehet olyan anyajegye? Vagy más is stimmel a képen?
2010. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Tudod én azt nem értem, hogy miért engedik magukat a lányok lefényképezni magukat, amivel később kellemetlen helyzetbe hozhatják magukat.

Rólam biztos nem kerül fel kép sehova.

2010. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

a legborzasztóbb h mi még elméletileg együtt vagyunk!! 7végére asztal van foglalva az egyik étterembe is,a huga szerint meg akarja a kérni a kezem :S

Nem tudom h ezek után mit gondoljak róla

2010. okt. 8. 20:27
 20/34 A kérdező kommentje:

azért csináltuk mert unatkoztunk és kicsit fel is akartuk dobni az ágybana dolgokat :S 6 éve vagyunk együtt ,és 5 éve rendszeres sexuális életet élünk,kezdett kicsit uncsi lenni,gondoltuk feldiobjuk. nem gondoltam volna h ez lesz :(

Igen,tuti h az én vagyok!

2010. okt. 8. 20:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!