Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltam magam az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam magam az interneten! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nézegettem ilyen hülye oldalakat és megtaláltam magam rajta! A fejem nem látszik,de megismertem a testrészemet az anyajegyemről. A barátom azt mondta h ki törölt minden képet amit csinált!
2010. okt. 8. 20:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező: és mindez mit számít?

A barátod átvert. Ennyi.

2010. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
De most mit csináljak? :S
2010. okt. 8. 20:16
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt ott harmadik személy, és nem Te tetted fel a képet, akkor egyértelmű a válasz.

Átvágott. De mi értelme volt ne kérdezd :(

2010. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
38%
Simán beperelheted.
2010. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
48%
nem kell akt fotókat csinálni te szerencsétlen ribanc...
2010. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Akt kép vagy mi a probléma? Gondolom nem sokan ismernek fel anyajegyről szóval sose ki se derül.
2010. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
71%
Aszongya simán beperelheted! Látom az IQ szint még mindig a béka feneke alatt van...
2010. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Annyit teszek hozzá az előttem szólókhoz, hogy ha te is csak egy anyajegyről ismerted meg magad, de amúgy nem vagy felismerhető, akkor általában nagyobb bajba keveredsz, ha elkezded reklámozni, hogy az te vagy.

Vond kérdőre a barátodat, és máskor ne engedd magad orrba-szájba fényképezni, mert divat lett az excsajokat szívatni neten :(

2010. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
6 éve vagyunk együtt,és csak felakartuk dobni egy kicsit a dolgokat-ez sztem nem ribanc-ság! Azt hittem h bízhatok benne h kitörli :S Én is kitöröltem amit rőóa csináltam!
2010. okt. 8. 20:19
 10/34 anonim ***** válasza:
45%

ma 20:17

Attól, hogy valaki csinál aktot a párjának, mert feltételezi, hogy felnőtt értelmes ember és nem egy utolsó féreg, attól még nem lesz ribanc, te idióta prűd köcs.ög!!!

2010. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!