Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Emiatt félnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Emiatt félnék lépni is

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszú lesz, elnézést, és igen, lesz benne egypár dolog, amit elrontottam, de kérlek ne írjatok "oltogató" válaszokat:) Köszönöm.

Na szóval a helyzet, hogy általánosban nem nagyon voltak olyan "komoly" szerelmeim, legtöbb plátói, és csak inspiráltak. De egy volt, ahol a fiú felkért buliba, én elutasítottam. Utána végig küldte a jeleket, de én tudatlan elutasítottam. Mikor észbekaptam, sajna sokmindenkinek elmondtam, hogy nekem tetszik...és szépen megtudta. Onnantól küldte nekem a jeleket, stb. Aztán mikor rászántam magam, hogy lépek akkor kiderült, hogy nem akar semmit.----hülyített-----.

Átkerültem egy másik helyre, több fiú is tetszett, egy, akire egy "szemezés" folyamán figyeltem fel. Elkaptam a fejem, mert zavarba jöttem, és onnantól rengeteget figyelt, stb. De én hülye voltam, és nem mertem ránézni, meg semmi, mivel amint ránéztem nagyon zavarba jöttem...Szépen barátnője lett....De ugyanúgy néz, van, hogy a barátnőjével együtt. (attól félek, hogy csak azért néz, mert tudja, hogy nekem tetszik). Jó, elhatároztam, hogy mivel barátnője van, tabu. Megtetszett mégegy valaki, rámmutatott, nevetettett(személyesen nem ismertem, csak haverom ismerte, ezért voltam a társaságukba), meg a nevem hallatára elméletileg zavarba jött. Aztán kideürült, hogy ő sem akar semmit. Most megint ettszik egy fiú, nagyon sokat néz, de egyszerűen nem tudom, hogy azért-e mert észrevette rajtam, vagy mert tényleg akarhat valamit. Egyszerűen már félek és a remény is kezd kihalni belőlem. Sokan csinálják, hogy hosszan bámulnak, töbsször, kitartóan, aztán nem akarnak semmit....Most akkor ez mire jó??


És még egy kérdés: Mit tegyek, hogy a szemükbe tudjak nézni? Mindig elhatározom, de ha oda kerüla sor, nemmegy, ideges leszek, és félek.


Elnézést, hogy ilyen hosszú lett, de jólesett kiírni magamból:)

A válaszokat előre is köszönöm. ÉS ha valami butaság, ne haragudjatok, de nagyon tapasztalatlan vagyok


2010. okt. 8. 17:31
 1/7 Kamuuu ***** válasza:
45%
Tényleg hosszu volt de elolvastam :P hurrá na szóval szerintem nem kell neked lépni és ne jöjj zavarba az ilyen esetekben várd meg amíg a fiú lép szar le a jeleket esetleg nézzed te is vagy ilyesmi és ha majd tényleg akar tőled valamit akkor majd ő lép ne b*zd el így az életed hogy mindig kétségbe esel.
2010. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen azt hogy elolvastad és válaszoltál rá:):D

Hát igen, azt kell valószínű, meg ugye visszanézni. Nem szeretnék félni, ez olyan reflexszerű, elég érdekes:/ Igazából attól is félek, hogy ha sokat visszanézek rá, akkor a végén azért fog nézni, mert én nézem,(volt ilyenre példa baráti körben) és majd az lesz hogy: "nézd annak a csajnak "bejövök"".

2010. okt. 8. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezd ott ha tetszik valaki ne utasítsd el folyton. Valamit legalább merj szembe nézni vele és igen küldj valami jelet, mert ha nem mutatod, hogy tetszik neked ő honnan fogja tudni?
2010. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kamuuu ***** válasza:
Akkor a bejövök a csajnak szöveggel ne foglalkozz a sok hülye nem tudja mit gondol:D én se gondolom azt hogy bejövök a csajoknak ha néznek mondjuk ma metrón volt 1 és annak tuti XD:D
2010. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát tudom, nem szeretném visszautasítani, de ha oda kerül a helyzet mindig ez van...pedig nem akarom, de abban a pillanatban mindig és elegem van:D


Kamuuu és még nem gondolsz arra, hogy bejössz neki?:D

:D Mondjuk így jó hozzáálni, igazad van:)

Köszi mindenkinek az eddigieket:D

2010. okt. 8. 17:44
 6/7 Kamuuu ***** válasza:
Ja még annyit hogy ne dőlj be mostantól mindenkinek aki néz várd meg hogy megszólítson ne csak a nézésre reagálj semmit se jelent :)
2010. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm:) hát egyenlőre a megszólításig egyik se jutott...:/:)

De ha ők "szórakoznak", akkor majd megpróbálom nem annyira komoylan venni:)

Mégegyszer köszi:)

2010. okt. 8. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!