Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen párkapcsolatban mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen párkapcsolatban mit tegyek? Szakítsak és kezdjek új életet?

Figyelt kérdés
röviden a lényeg az, hogy párommal már 6 éve együtt vagyunk, kb 4 éve együtt is élünk. mindig voltak problémák, mert teljesen más a véleményünk és az életfelfogásunk, mi mégis szeretjük egymást. viszont a pénz a páromat teljesen depresszióssá teszi, már vagy egy éve. azóta nem járunk sehova, nem tudom kimozdítani, nem érdekli semmi (de még a rokonok barátok sem). magába van gubózva, én vagyok mindig mindenért a hibás ilyenkor. és most azt mondja, költözzön mindenki haza, és majd lesz valami. megértem, sok a hitel a kiadás, stb. de. nem számít, hogy én vagyok neki? erre azt mondta hogy minek örüljön? az hogy én vagyok, nem oldja meg a problémáit. de már nem is beszélgetünk, nincs közös téma, nincs romantika, nincs kedvünk egymáshoz. sexről nem is beszélve. ez már hónapok óta tart. akkor szakítsak és kezdjünk új életet külön? mert talán már erre vágyunk valahol mind a ketten. de nagyon szeretem és azt mondja ő is. tanácstalan és elkeseredett vagyok, ezért vagyok kíváncsi mások kivülállok véleményére. előre is köszi. én nő 28, ő 33.
2010. okt. 8. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy könnyü helyzetben!! :( Lehet, hogy a kapcsolatotoknak vége és az lenne a megoldás, ha hazaköltöznétek. Akkor kiderülne, hogy bírjátok-e egymás nélkül. Sajnos, ha azt a választ adja, hogy minek örüljön, ott nem sok érzelem lehet. Anyagi gondjai nagyon sok embernek vannak. Azért van a kapcsolat,hogy közösen megoldjuk. A pénz pedig nem minden. Annak kellene a fontosnak lenni, hogy egymásnak ott vagytok. Persze nem tudom, hogy mit takar nálatok az anyagi probléma, mert ha a napi betevő falatot, akkor azért kihathat a kapcsolatra.
2010. okt. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Állítólag, ha ez a kérdés felmerül mennünk, akkor ott már nincs szerelem.

Ha belegondolsz, akkor ez igaz is.

2010. okt. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

amikor hozzám beköltözött a barátom, hiába hozott pénzt haza, valahol úgy éreztem, hogy már "megvan" a srác, néha már idegesített, hogy otthon van, nem volt magánszférám semmi, elkezdtem lekezelő lenni vele, utána már nem is voltam szerelmes és szakítottam vele.

Szerintem ez zajlik a barátodban is. ha oda-meg vissza lenne érted a pénz lenne az utolsó amin gondolkozna.

Szerintem sürgősen kezdj el ismét nő lenni, hogy tudjon téged hódítani. aki kéznél van, az nem mindig tartja fent a tüzet.

2010. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
te is masra vagysz es o is. amint latom eleg fiatalon jottetek ossze.
2010. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!