Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi ilyet ír (idéz)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ilyet ír (idéz) nekem, akkor vajon mennyire komoly érzések lappangnak benne? Fiúktól kérdem, hogy próbáljak meg minnél közelebb kerülni az agyatokhoz

Figyelt kérdés

"Az vagy nekem, mi testnek a kenyér

s tavaszi zápor fűszere a földnek;

lelkem miattad örök harcban él,

mint a fösvény, kit pénze gondja öl meg;

csupa fény és boldogság büszke elmém,

majd fél: az idő ellop, eltemet;

csak az enyém légy, néha azt szeretném,

majd, hogy a világ lássa kincsemet;

arcod varázsa csordultig betölt,

s egy pillantásodért is sorvadok;

nincs más, nem is akarok más gyönyört,

csak amit tőled kaptam s még kapok.


Koldus-szegény királyi gazdagon,

részeg vagyok és mindig szomjazom."

/Shakespeare/


2010. okt. 7. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebből nem fogsz megtudni semmit csak azt, hogy nem primitív a srác... Figyelj, mert valaki kedves, mert édes, még tud egy rohadt, őrült állat lenni sajnos. Ismerd meg jobban...
2010. okt. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha ezt Shakespeare írta volna neked, akkor van egy rajongód.. de ha csak idéz valaki egy jól ismert verset, az egy olcsó húzás szerintem :) de persze az is lehet, hogy ennél jobb megoldást nem talált arra, hogy elmondja mit érez... bár ilyenkor egy "szeretlek" szerintem többet mond :)
2010. okt. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szép vers...de ez nem az ő gondolata. Nekem az tetszik, hogy ha a saját érzéseit írja le.

23/l

2010. okt. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem eredeti,ergo nem sok komolyság fordult meg a fejében amikor ezt leírta nekem... :(
2010. okt. 8. 00:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám komolytalannak, mert akkor nem írt volna semmit. Vette a fáradtságot, elolvasott pár verset, és a neki tetszőt leírta számodra. Csak jobbnak látta ezt a módszert. Ha gondolod köszönd meg neki a verset,mondd el neki, hogy mennyire örültél neki, de annak még jobban örülnél, ha a saját gondolatait írná le. Az személyesebb
2010. okt. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Linkelhette azért is, mert véletlen rátalált erre a versre. Inkább beszélgess vele és majd kiderülnek a dolgok.
2010. okt. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!