Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hív el a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív el a barátnőm magával?

Figyelt kérdés

Én ha haverokkal elmegyek ide-oda mindig megkérdem hogy van-e kedve.De pl ő mikor megy barátnőivel/haverjaival valahova nem kérdezi meg hogy nem-e jönnél-e.Igaz kicsit több mint egy hónapja vagyunk együtt és még nem is ismerem a barátait.De ő már az enyémet igen.Ez miért van?Ha meg megkérdezném tudom hogy az lenne a válasza hogy miért kérdezek ilyen butaságot...

Amúgy tudom hogy fontos vagyok neki, de nem értem hogy miért nem hív el.Mert tök jól esne ha azt mondaná hogy figyu nincs kedved elkísérni erre a koncertre? :/


2010. okt. 7. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A stílus miatt? te mást szeretsz mint ő? vagy nem tudja úgy elengedni magát, ha te is ott vagy...
2010. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van... Attól még szerethet...
2010. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem egyezik a stílusunk.De a koncert az csak egy példa volt.pl magához se hívott még fel én meg nem fogom azt mondani hogy mi lenne ha nálatok csinálnánk vmit?Szeretném ha ő hívna fel.
2010. okt. 7. 22:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor gondold végig, hogy valóban ez az a srác-e, akire neked szükséged van és akit megérdemelsz... Lehet a családja az indok, hogy nem hív fel...
2010. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én vagyok a srác :D
2010. okt. 7. 22:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak már félig alszom:D

Hát, akkor neked kellene hívni őt hozzád! Az úgy jobb...

2010. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha nagyon zavar, mondd meg neki! Jobb lesz úgy...

Akkor legalább meglátod, hogy mit fog mondani.

A barátjairól tudz valamit? Csak úgy fél füllel?

2010. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az sem, mindegy, hány évesek vagytok!

Nem akarom azt mondani, hogy cikinek érezne téged vagy a barátait, vagy hogy titkol tőled valamit, de amíg nem deríted ki csak rágódni fogsz ezen, amíg teljesen nem romlik el a kapcsolatotok.

2010. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az teljesen normális, hogy NÉHA szeretne csak a barátnőivel/haverjaival lenni, a "pasija" nélkül. Az viszont nem normális, hogy soha nem hív el. Beszélj vele erről. Lehet, hogy valami fatális félreértés van köztetek, és igazából szeretné, ha ott lennél vele, de nem akarja "rád erőltetni" a barátait, meg a viháncoló barátnőit. Lehet, hogy nem akarja, hogy úgy érezd, rád akaszkodik. Úgyhogy ne hagyd annyiban, kérdezd meg tőle, hogy miért nem hív el magával. Nyugodtan megmondhatod, hogy ez nem buta kérdés, hanem nagyonis komolyan érdekel.
2010. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most is mondta hogy hétvégén megy bulizni és meg kell kérnie anyukáját hogy engedje el. De miért nem jut eszébe hogy megkérdezze, hogy nem jössz el te is? Mert végül is egy diszkóba max pasizni lehet.Szóval tényleg nem értem ...
2010. okt. 12. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!