Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért elégedetlen magával a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elégedetlen magával a barátnőm?

Figyelt kérdés

Két éve együtt vagyunk, egyikünknek se volt ezelőtt kapcsolata. 2 év után se meri világosban levenni a melltartóját előttem, mert őszerinte túl kicsi a melle. Azt hiszi, hogy nagy és formátlan a feneke és szégyelli előttem magát. Állítólag túl alacsony és kövér. Szerencsére nem fogyókúrázik meg semmi ilyen hülyeséget nem csinál, elfogadja, hogy "randa" és ez van, nem lehet ellene tenni semmit. Pedig szerintem állati jól néz ki. Semmi súlyfelesleg nincs rajta. Mit lehetne ezzel kezdeni?


kb. hasonló alakja van, csak aranyosabb az arca :D

[link]


2011. márc. 10. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
napersze... XD
2011. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez normális egy gátlásosabb lánynál. Bíztasd, majd egyszer megpuhul :)
2011. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha így néz ki tényleg, akkor beteg az agya.
2011. márc. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Dícsérd minél többet, akár részletesen mondd el mi tetszik benne, mi olyan jó benne. Idővel majd hozzászokik, hogy te igenis szépnek tartod, meg kívánod. Más így nem nagyon jut az eszembe.

Csak éreztetni és tudatni kell vele minél többet, mire ő is végre elhiszi.

(Amúgy a kép linkkel kapcs, remélem barátnődnek van csípője, mert ez a csaj így elég ronda minden csípő meg derék nélkül. Kb mint egy 15 éves kamaszfiú két kis mellel ráoperálva.)

2011. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
persze van csípője meg nem ilyen lapos a feneke :)
2011. márc. 10. 18:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Én inkább sajnáltam, mint gyönyörködtem benne, de a lényeg, hogy neked úgy tetszik, ahogy van.
2011. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
miért sajnáltad? nem pont így néz ki, csak hasonló.
2011. márc. 10. 19:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez olyan torz deszkaalak.
2011. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
pedig bizzosan nem ronda, bár nem tdom mit jelent a hasonló
2011. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert nő? :D
2011. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!