Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért elégedetlen magával a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elégedetlen magával a barátnőm?

Figyelt kérdés

Két éve együtt vagyunk, egyikünknek se volt ezelőtt kapcsolata. 2 év után se meri világosban levenni a melltartóját előttem, mert őszerinte túl kicsi a melle. Azt hiszi, hogy nagy és formátlan a feneke és szégyelli előttem magát. Állítólag túl alacsony és kövér. Szerencsére nem fogyókúrázik meg semmi ilyen hülyeséget nem csinál, elfogadja, hogy "randa" és ez van, nem lehet ellene tenni semmit. Pedig szerintem állati jól néz ki. Semmi súlyfelesleg nincs rajta. Mit lehetne ezzel kezdeni?


kb. hasonló alakja van, csak aranyosabb az arca :D

[link]


2011. márc. 10. 17:22
1 2
 11/14 fibbrizzo ***** válasza:
100%
az én barátnöm "kicsit széles és nem valami vonzo de mégis szeretem "de nem azért mert jo vele a szex vagy jok a mellei hanem azért mert törödik velem ,kedves ,öszinte ,mindig gondol rám és ez fontos egy kapcsolatban .Sok betegsége van de ennek ellenére sem hagyom el sőt ha még több lenne akkor se hagynám el .Ritka az ilyen virág és én vigyázok rá amig tudok.Ha azt akarod hogy elfogadja saját magát mond el neki hogy te mért szereted (mert te más vagy különbözöl a többiektöl és ettöl vagy különleges )érted ugye nem a külsö hanem a belsö számit !!!
2011. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha ilyen alakja van akkor tényleg a fejével van gond. Hiába próbálod meggyőzni, nem fog sikerülni... Tapasztalat.

Ilyenek a nők. El kell fogadni vagy továbbállni.

2011. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki, hogy: "Lehet vannak olyanok, akiknek nagyobb a melle, formásabb a fenek, karcsúbb az alakja, de nekem igy is te vagy a világ legszebb nője!" Nekem ez mindig bejött...
2011. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

a képen lévő csajnak hülye alakja van szerintem XD

mond meg neki h te igy szereted ahogy van ész kész

2011. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!