Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett? 21F Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? 21F Nem akarom elveszíteni

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem az igazi 1-2 hete. Mindenért én vagyok a hibás. Ha nem csinálok semmit akkor is.

Alig érzem hogy szeretne csak akkor mondja ha megkérdezm szeret e még.

Ma összevesztünk és belátta nincs valami rendbe nde szeret. de akkor mi van? szerintem valami más vagy valaki más is lehet aháttérben:S

Azthiszem elfogom vesziteni:(


2010. okt. 7. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyen veled őszinte vagy rúgd ki! Ha igazán szeret, lehet vele beszélni, normálisan élni mellette. Ha nem menjen a pi...ba... Ha fontos vagy neki, veled marad.
2010. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne dobd semmi kép várj 1 kcisit ... ha ő dob akkor más pasi van benne, de lehet olyanokat halhatott, hogy te voltál más csajjal ... Beszélj vele és ne hagyj rá midnent a csjaok szeretik ha határozott vagy pl: ha felemeli a hangját akkor te ne kezdjél csöndbe maradni kicsit neked is menjen fel a hangod bnőmmel ugyan ez volt engedtem egyszer felemelte a hangját én is és meglett odlva a probléma... 16/F
2010. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
de miert minket kerdezel? miert nem ot mi honnan tudjuk hogy mi a baja lehet csak menstrualni fog :D
2010. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát ja vagy legyen öszinte vagy hagyuk a faszba ezt már elmondtam neki ezerszer

a csöndességel nincs baj.. mindig orditok sajnos ami szintén nem tetszik neki hogy hogy beszélek vele mirét orditok... de hiába mondom hogy csak akkor orditok ha hülyeség a baja.


ma azon vesztünk össze hogy hivot hogy jön hazaa busszal menjek ki érte.

Mondom jó kimegyek de megyek el egy itteni szórakozóhelyre majd hivjon fel időben amikor induljak érte. erre ő azt ugy vette hogy én nem akarok érte menni és hogy ennyit nem vagyok képes megteni érte.. teljesen kiforditja a szavaim:S

2010. okt. 7. 22:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt a baj, én is csináltam ezt, és a barátom is, meg volt mind a kettőnknek ez a bizonyos időszakunk :S. Mondd meg neki kedvesen, hogy úgy érzed valami gáz van, és hogy szeretnéd normálisan megbeszélni. Hangoztasd hogy nagyon szereted, és hogy nem szeretnéd elveszíteni, és hogy mondja el ha valamit rosszul csinálsz, és megpróbálsz változtatni rajta. És azt is szeretnéd hogy ő is kicsit változzon, mert azt beláthatja hogy nem csak te vagy egyedül a hibás. Megmondod hogy fontos neked, és szeretnéd ha kevesebb vita meg hiszti lenne, próbáljátok elnézni egymásnak, ha a másiknak nehéz napja volt, vagy éppen hisztis. De azért ne mindennap legyen hisztis. Mondd meg h próbálja kicsit visszafogni a hisztiket, meg amiket rosszul csinál szerinted, és te is visszafogod magad abban, amit szerinte rosszul csinálsz.


Na elég részletesen leírtam, hogy mi miről szoktunk beszélni, ha már nagyon sok a veszekedés meg ha már gáz van. De mindezt higgadtan, és ha ekkor is behisztizik, te ne kövesd, és ne kapd fel a vizet! Barátom azt szokta csinálni, ha hisztizek, először vitázik, aztán nem szól egy k*rva szót se, és mivel egyedül nem tudok vitázni sokáig, így amikor kitombolom magam, megint szent a béke. :D


Bocs h hosszú lett, de remélem segítettem.

17/L

2010. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Segített és k b ez van nálunk is

Mindig elmondom neki hogy mi van hogy van én elvisle ma bajait stb de amikor rólam van szó akkor semmi.. és megmodntam hogy nem igazán érzem viszonzva a szeretet és törődést akkor mi a válasz ?

Azért mert nem akarom hogy elbízd magad.

Hát mondom ez mi..


folyamatosan mondom hogy szertem és mennyire fontos de semmi hatás:( nemtudom mi lehet vele. próbálok higgadt lenni de az abszurd hülyeség kiakaszt.

2010. okt. 7. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Megértelek, a barátom pont most van ebben az időszakban (de már kezd normális lenni:)), de nekem is nagyon nehezemre esett átvészelni, mert rengeteget veszekedtünk, minden kis hülyeségen, áh... de gondolom tudod miről beszélek. És mindig ezt mondogattam neki amiket leírtam neked, és most úgy érzem kezdenek javulni a dolgok. Mondd meg h szükséged van arra hogy kimutassa, erről kéne szólnia az egésznek..:S Tudom hogy mondtad már neki 100x, de ha tényleg szereted, és úgy érzed van esély a "gyógyulásra", akkor ki kell tartanod. Sok sikert ;)

2010. okt. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kiszedni belőle, hogy mi történt vele, amiért ilyen. Nálunk is szoktak lenni ilyen "furcsa" időszakok. A veszekedés elmarad, mert egyikünk sem az a veszekedős fajta. Viszont a Párom nagyon nehezen mondja el, ha fáj neki valami. Ilyenkor végtelen türelemre van szükség, hogy megnyíljon, és elmondja, hogy mi bántja. Ne faggasd, ne nyaggasd, csak mondd meg neki, hogy érzed, hogy valami nincs rendben, és szeretnéd megérteni, miért rosszkedvű.

Előbb-utóbb ki fog bukni belőle a válasz. Türelem, türelem, határtalan türelem. Mást nem tudok javasolni.

2010. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

na tegnap este találkoztunk.

Úgy néz ki hogy msot minden rendben. nemtudni mi volt..

2010. okt. 9. 18:09
 10/11 anonim ***** válasza:
14 F vok és ha meglátok 1 jó csajt csak 1 porcikám tart vissza h megne erőszakolja vmeik bokorban
2010. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!