Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számít hogy kivel csókolóztato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít hogy kivel csókolóztatok/smároltatok legelőször?

Figyelt kérdés

17/F vagyok

Már volt barátnőm de még nem smároltam pont ezért mert mindig ez a kérdés jár a fejemben.Nem akarom azt hogy majd 20 év múlva visszatekintessek és azt lássam hogy egy csajjal smároltam először nem pedig egy dögös/szép csajjal.

Tudom hülye kérdés de hát ez járt a fejemben gondoltam megkérdezem.


2010. okt. 7. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem számít.Én például be voltam b@szva és a csaj nem is tetszett.Az első dugás-látod az számít,az első csókra én nem is gondolok.
2010. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 LittleFairy: ***** válasza:

Szerinteem fontos iggen!Bár én 14/L vok és én hát olyannal csókolóztam először akit:1 nem szerettem annnyira2.nem volt helyes.3.nem is tudta h kell!

Ugyhogy nem gáz ha vársz arr a alányra kivel majd megteszed!

2010. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Moszuke ***** válasza:
gratulálok
2010. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem a kérdés a hülye, hanem te! Azzal csókolózz, akit szeretsz és kívánsz és akkor nem bánod meg... Ne rágódj ilyeneken.
2010. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt barátnőm, nem is csókolóztam, viszont szerintem igen, fontos, hogy kivel teszem meg először, azzal szeretnék, akivel szeretjük egymást. Amit írtál, azt viszont nem értem teljesen, mi az, hogy ".Nem akarom azt hogy majd 20 év múlva visszatekintessek és azt lássam hogy egy csajjal smároltam először nem pedig egy dögös/szép csajjal."?


17/F

2010. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hat en mar nem is emlexem kivel csokoloztam eloszor...vagy 30 evvel ezelott volt....szerintem ne aggodj :)
2010. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
14/L honnan tudod hogy nemtudott a "barátod" csókolózni? az első csók pont azért jó mert akkor kezded el kapizsgálni hogyiskell én most 20 vagyok lassan21 17voltam amikor volt barátnőm de mai napig emlékszem az első csókra:) de nem bántam meg így kérdező csókolózz akárkivel:) csak tapasztalatgyüjtés miattis:) hajrá
2010. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
sztem legtöbben eltúlozzák annak abizonyos elsőnek a jelentőségét ... figyi, ha nem az első, és nem a második, akkor majd a harmadik lesz király nagyoin, de nemtom miért kell agybajt kapni attól, ha az első esetleg nem annyira jó ...
2010. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
14/L honnan tudod hogy nemtudott a "barátod" csókolózni? az első csók pont azért jó mert akkor kezded el kapizsgálni hogyiskell én most 20 vagyok lassan21 17voltam amikor volt barátnőm de mai napig emlékszem az első csókra:) de nem bántam meg így kérdező csókolózz akárkivel:) csak tapasztalatgyüjtés miattis:) hajrá
2010. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem akarok kötözködni, de mit csináltál a barátnőddel?

Szerintem mind1 kivel smárolsz, nem egy nagy tétel.

2010. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!