Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor ha foglalt egy pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha foglalt egy pasi?

Figyelt kérdés
Van egy pasi ,akivel munkakapcsolatom van,de sajnos csak ennyi.Minden héten 1 x jön a munkahelyemre és belezúgtam.Csak a probléma,hogy már foglalt.Mit tegyek?Szenvedjek magamnak:) vagy próbálkozzak hátha összejön?Egyáltalán lehetne esélyem így?Személyes tapasztalat srácok!! kössz
2010. okt. 7. 20:31
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Az elérhető pasikról meg annyit:boltban dolgozom és egy pasi odaadta a névjegykártyáját,hogy keressem meg ha úgy gondolom,mert bejövök neki,Csakhogy én utána kérdeztem a manusnak a kollegájától és nagy megdöbbenésemre van felesége és egy 2 éves kisfia.Na ha valaki ilyen egyértelmű jelet ad arra,hogy lehet próbálkozni nála,és kiderül,hogy egy frászt,akkor végülis honnan tudhatnám,hogy ki mond igazat?:(
2010. okt. 7. 20:51
 12/29 anonim ***** válasza:
72%

Hát már ne haragudj, de ha valódi szerelmet érzel, akkor teljesen mindegy, hogy foglalt-e vagy sem, szerelmes leszel. De hogy ha tudod, hogy foglalt, akkor "nem zúgsz bele", nos, valószínűleg ez nem szerelem, egyszerűen csak rákattantak a hormonjaid. Ha ezt így lehet nálad szabályozni, inkább hagyd az egészet a fenébe, seperc alatt kiszeretsz belőle.


Ráadásul magadnak is megspórolsz egy csomó kalamajkát. Meg neki is. És főleg a barátnőjének. (Nem ide tartozik, de ha az én pasim lépne félre, először őt tenném egy jó nagy rúgással napokra szexképtelenné, mert ugyebár kettőn áll a vásár, utána meg a csajt tépném meg, de rendesen) :)

2010. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt gondolom, hogy a legrövidebb út mindig az egyenes. Ha tudsz vele beszélni, és belementek olyan mélységekbe, hogy meg tudod kérdezni, milyen a jelenlegi kapcsolata, tedd meg. Ha gondok vannak a párjával, és pl. kihűlőfélben van a kapcsolatuk, talán még nem reménytelen számodra. Ha minden rendben, akkor szerintem ne "bántsd" őket... kérdés, hogy ha rákérdezel, akkor a pasi az igazat fogja mondani?
2010. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

20:38as vagyok.

a megcsaló nő is hibás feltéve HA a pasi elmondja neki h párkapcsolatban él.

Ha nem mondja akkor a pasi eleve hazug.

de igaz 2őn áll a vásár. akit szeretek azt nem csalom meg, mindenki tud nemet mondani. ha meg valakinek van csaja ne kezdjen ki mással, hanem elöbb szakítson. Hiszen ha megcsalja a párját vagy szemet vet valakire-mint rám a srác-sztem ott már nincsen szerelem.

2010. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
szerintem ő nem tudna megtépni:) bocs egyrész nem az én súlycsoportom,nem akarom érte bántani:( másrészt nem tudná meg,hogy ki vagyok.Magamból kiindulva én sem tépnék meg senkit.Értelme úgy sincs attól még nem jön vissza a csóka hozzám.
2010. okt. 7. 21:04
 16/29 A kérdező kommentje:

20:38as teljesen igaz

én sem állítom magamról hogy "Szent" vagyok,de sajna szerelmes az igen:(De minek csak a baj van belőle:(

2010. okt. 7. 21:06
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tegyél, amennyit veled is megtehetnek. Ha érted, amire gondolok...
2010. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Nálam pont ez a helyzet, csak fordítva... Én vagyok a pasi, és munkakapcsolatban vagyok egy csajjal, de sajnos csak ennyi. Belémzúgott, én szintén. Nekem barátnőm van... Érdekes helyzet, piszkosul bonyolult... Szerintem lehetne esélyed, ha Téged választ, akkor úgyis annyit ért a kapcsolatuk. Jah, ettől függetlenül szeretem a barátnőmet, de az nem ugyan az, mint a szerelem...
2010. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

váó,21:45 ös:),végre valami jó hír,szóval lehet esélyem :D

köszönöm az eddigi válaszokat!!!

2010. okt. 7. 22:48
 20/29 A kérdező kommentje:
utolsó !! elfelejtettem:pontosan olyan választ adtál mintha ő írta volna,teljesen igaz ez a szitu ránk.Nem mondanád meg a keresztneved vagy a városod?Lényegtelen melyiket,ami számodra nem gáz.légyszives
2010. okt. 7. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!