Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor ha foglalt egy pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha foglalt egy pasi?

Figyelt kérdés
Van egy pasi ,akivel munkakapcsolatom van,de sajnos csak ennyi.Minden héten 1 x jön a munkahelyemre és belezúgtam.Csak a probléma,hogy már foglalt.Mit tegyek?Szenvedjek magamnak:) vagy próbálkozzak hátha összejön?Egyáltalán lehetne esélyem így?Személyes tapasztalat srácok!! kössz
2010. okt. 7. 20:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha foglalt, akkor törődj bele és ne rontsd el más életét, mert nem biztos, hogy örülne neki.
2010. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

ha foglalt, és nem csak azért van valakivel hogy ne legyen egyedül, akkor kb esélyed sincs.

az elérhető pasikkal mi a baj? :)

2010. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%
Te most komolyan ilyen kis k.rva akarsz lenni? Van barátnője, te ezen mit nem értesz? Nincsen a világon már egyedülálló férfi vagy mi?
2010. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen kapcsolatom. Szép volt, jó volt, de természetesen véget ért, csúfos véget. Nem engem választott, hogy is képzeltem. Természetesen szerető voltam, (és nem kérek a megjegyzésekből, hiszen nem csak én akartam), az is maradtam, egy kidobott szerető. 9 hónapig birtuk. Semmi értelme, ha nem akarsz szenvedni, ne kezdegess, főleg, ha ő nem lép semmit feléd.
2010. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

ismerős eset az én sulimban meg olyan van, h a srác o.társam bátyja is a sulinkba jár.

és a srác egyfolytában bámul engem minden szünetben, kajak majd kiesik a szeme, folyton stíröl már lassan 1 hete. csorgatja rám a nyálát. tetszik a srác. de van bnője:O

de ha van csaja akkor miért nézeget engem és komolyan néha rámbambul:D

2010. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

20:38as vagyok.

ja ezeket ugyebár a bátyj csinálja.

és mindig ugy helyezkedik szünetben hogy lásson.

ma is dumált a haverjaival és az egyik csávónak beszélt de direkt kilépett 20centit hogy nézze ahogyan cigizek:D

2010. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
gyorsan kopj le rola. vagy szerezd meg megis, aztan a kovetkezo no aki igy gondolkodik mint te majd toled viszi el.... ugye milyen jo lesz? IQ -30 vagy
2010. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Hűű,milyen gyorsan kaptam választ.:)

Nem vagyok cafka,kössz a feltételezést,még nem szedtem el tőle!!És különben is ő is ad jeleket,például már egyszer bejött hozzám nem a munka miatt ,puszit is kaptam.De csak nemrég tudtam meg ,hogy mi az ábra,ha az elején vágom,akkor nem zúgok bele.

Az igazság meg az,hogy amelyik pasi rendes,normális annak nem véletlenül van párja.Sajnos,tanácstalan vagyok :'(

2010. okt. 7. 20:43
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele, tapasztaltból beszélek! Csak csalódni fogsz! Jobb csirájában elfolytanod, ami benned zajlik, különben később már képtelen leszel...
2010. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
20:38as teljesen igazad van,ha van valakije,akkor minek stíröl?!Nem mindig az a szar aki belelép más kapcsolatába,valaki ezt hagyja is.eZ Is eszembe jutott már,ha azt a nőt otthagyja értem,akkor tőlem is így megpattanhat:(
2010. okt. 7. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!