Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól elfogadható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól elfogadható?

Figyelt kérdés
Én most 13 éves vagyok és arra lennék kiváncsi hogy hány éves kortól elfogad6ó ha van barátom? mert van egy fiú aki tetszik.. éls hát nem tudom hogy hogyan adagolnám be a szüleimnek (én is tetszek neki) vayg ráér még 8.-ban? Kérem a retardáltak kíméljenek.
2010. okt. 7. 20:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
1 szóval nem mondtam hogy le akarok vele feküdni dehogyiis jézusooom. azóta beszéltem az anyukámmal de nem mertem rákérdezni asszem ráér 8-9 -dik ben :S
2010. okt. 13. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!