Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól elfogadható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól elfogadható?

Figyelt kérdés
Én most 13 éves vagyok és arra lennék kiváncsi hogy hány éves kortól elfogad6ó ha van barátom? mert van egy fiú aki tetszik.. éls hát nem tudom hogy hogyan adagolnám be a szüleimnek (én is tetszek neki) vayg ráér még 8.-ban? Kérem a retardáltak kíméljenek.
2010. okt. 7. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ráér még 8-ban is bőven...persze amíg csak a kezét fogod, addig oké.
2010. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem lehet elég korán kezdeni. ha nem egy 10évvel idősebbel nyomod, akkor szerintem nem para.
2010. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ráérsz még évekig, játszásiból nem szabad.

Ha a szerelem általános definíciói igazak rád, és a kiszemeltre, akkor esetlegtalán, de nem kell rohanni, nagyon nem.

2010. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátod lehet, nem ezzel van a baj, hanem, hogy a testiség az, amit ráér majd olyan 16-17 évesen!
2010. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen volt az első barátom 2 hétig xD utána 18 évesen lett egy hónapig, majd majdnem 19 évesen lett akivel lassan már 10 hónapja vagyok együtt. Úgy gondolom, hogy ráérsz még. 19L
2010. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha csak jártok, randiztok esetleg csókolóztok azzal nincs gond szerintem.Többi meg még bőven ráér.
2010. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha csak szimplán barátod úgymond tiniszerelem és nem fekszel le vele akkor oké.

arra még bőven rá érsz./értek.

2010. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha a kézfogáson, meg a csókon kívül más nem történik, akkor nyugodtan;)

Ez olyan, hogy nekem is volt szerelmem az oviban, pedig akkor még 3-6 éves voltam:D

Tehát ez ilyen tiniszerelem, nincs ezzel semmi gond:)

A testiséggel meg ráérsz 17-18 éves korodig;)

19L

2010. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

hát ha összejönne akkor ne tiltakozz

hülyeség ez h "várj amig nagyobb leszel" meg hogy "kicsi vagy te még ehhez"...ha ugyérzed h most jó akkor hjará;)

14Ł

2010. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ha összejönne akkor ne tiltakozz

hülyeség ez h "várj amig nagyobb leszel" meg hogy "kicsi vagy te még ehhez"...ha ugyérzed h most jó akkor hjará;)

14Ł



atya úr isten,te is paraszt lehetsz,14 évesen bastak mint a nyulak,amikor meg kel házasodni már nem fogtok találni senkit mert kurvnak lesztek minősitve,hallgassatok egy 14 éves leánkára hogy mi a jó és mi a rossz,ja és gondolom hogy az óvszer használata is elmaradhat szánalom

2010. okt. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!