Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy eszlelje hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy eszlelje hogy mit akarok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy loany joban vagyunk, ma is beszelgettunk es nekem nagyon tettszik! ezt hogyan adhatnam a tudtara ugy hogy vegye a lapot es ne legyen azert ciki sem? Nagyon tettszik csak nem nagyon jut eszembe olyankor semmi,,max par szot valtunk es annyi mondjatok peldakat hogy mikor 2en beszelunk vagy netan tobben miket mondhatnek neki hogy azert utaljak is arra hogy szeretnek tobebt!
2010. okt. 7. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mesélj neki arról, hogy szeretnéd, hogy gazdag legyen, te meg szeretnél márkás nő fehérnemű lenni...
2010. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézz a szemébe mélyen és mondd meg neki, hogy mit gondolsz!

Vagy legyél kreatív! És akkor jól fog kijönni minden. Csak legyél önmagad és ne izgulj. Érezzétek jól magatokat együtt, ez a lefontosabb.

2010. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elso masodik lepontozva, harmadik koszonom a valaszodat, es ha nagyon nincs alkalom hogy a szemebe nezzek akkor...:) es pl hogyan mondjam nagyon tettszel nekem az szerintem megfelelo lenne...hmm?
2010. okt. 7. 19:05
 4/8 A kérdező kommentje:
Elnezest akiket lepontoztam azokat toroltek a valaszokat...szoval...:)
2010. okt. 7. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy szeretnél beszélni vele, ha nem nézel a szemébe??

Az nem igaz beszélgetés...

Akkor már ne azt mondd neki, hogy nagyon tetszel nekem. Hanem dicsérd meg a szemét az arcát vagy a hangját, hogy nagyon szereted hallani.

2010. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előbb érezd jól magad vele, ő látni fogja, hogy tetszel neki, ha sokat nézed és jól érzed magad vele és ő is veled. Utána elhívhatod randizni.
2010. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindent elő lehet adni hülyén és jól is. Viszont csak akkor tudod jól előaddni, ha tudtok normálisan, jót beszélgetni és nem kényszerből a fejéhez vágod, hogy hé figyel csak, szép a szemed.
2010. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aha ertem...:) Koszonom a valaszokat...mondjuk en lehetseges hogy enmjovok be neki mivel nemvagyok egy nadszal fiu..
2010. okt. 7. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!