Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy belémszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy belémszeressen vagy megtegyem?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban.Akivel az utóbbi időben közelebb kerültünk egymáshoz.És ő hülyeségből írta nekem hogy feküdjek le vele.De én mondtam neki nem.Ő meg azt mondta pedig ha megtenném akkor utána biztos össze jönnénk.Nos mert én járni szertnék vele de ő azt mondta majd utána összejönnék ha megtennék mert az csak a járásunkat megerősítené.Nem tudom mit tegyek lefeküdjek vele vagy nem?És ha nem hogy érjem el hogy úgy is járjon velem.Amugy a legnagyobb baj 14 vok:(
2010. okt. 7. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pasiból vagy. csak azért csinálná hogy lefeküdj vele
2010. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pasiból van*
2010. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Zsarolás. Felejtsd el. Intelligens szerelmes fiú sosem kér ilyet.
2010. okt. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy tedd. Csakis azzal, aki MÁR bizonyított neked.
2010. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

komolyan ennyire naív vagy? Egyértelmű, hogy csak meg akar dugni, el akarja venni a szüzességed!


De van egy ajánlatom: veszek neked egy bundát, ha lefekszel velem! De csak utána!

2010. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mások járnak legalább egy hónapig, mire az első szexre sor kerülne.
2010. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ne tedd.

Én is 14 vagyok sok mindenen átestem már.

A legjobb barátomnak adtam oda a szüzességem. Amit nem bántam meg.

Utána összejöttem egy fiúval akit nagyon szerettem, csak hogy ő nem szeretett engem és miután a nagy szerelemben jó hosszú idő után lefeküdtem vele kidobott és összejött egy nagyon ronda lánnyal. De hát ez van.

Ez után már mindent háromszor meg gondolok..

2010. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Alapból gondok vannak, annál, aki ezen gondolkodni is mer... Honnan veszitek, hogy 14 évesen érettek lennétek arra, hogy lefeküdjetek egymással???? Mégha azok is lennétek komoly kapcsolat nélkül hogyan?? Mellesleg azért, hogy a pasi járjon veled utána... Gyerekek vagytok még és ez nem menő dolog!! Ez a kérdés pedig csak a naivitásodat és az éretlenségedet tükrözi, már bocsi...

A sulimban volt egy 16 éves lány, aki annyira naiv volt, hogy a fiúnak mesztelen képet küldött, hogy az járjon vele. Na ennek is csak az lett a vége, hogy a pasi dobta a képeket napisz*rra... A csaj meg a suli k*rvája lett. Bele gondoltok néha abba, hogy a tetteiteknek vannak következményeik és nem minden tündérmese???

2010. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne légy ilyen naiv. Már azért sem érdemes összejönni vele, mert feltételeket szab.
2010. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!