Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudakoljam meg? Miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudakoljam meg? Miből lehet rájönni?

Figyelt kérdés
Napokban lesz egy randim,én már szerelmes vagyok a srácba de ő az ismerkedésünk elején azt mondta ne szeresek belé!!Azóta találkoztunk sokszor és belezúgtam!Elmondani nem akarom neki,mert nem akarok csalódni.Hogy szedjem ki belőle h érez e valamit vagy lehetne valami kettőnk között?Miből lehet rájönni h érezhet valamit?/CSók volt köztünk./
2010. okt. 7. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
a nyilt beszéd legtöbbször elöbbre visz... és nem is olyan bonyolult
2010. okt. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, mit érez.
2010. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kommunikáció csodákra képes. 28L
2010. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném nyiltan megmondani neki de ha rá is kérdezek sztem nem hülye és levágja a dolgokat,nem szeretnék megint csalódni és a maradandó kis önbizalmam megint 0-ra csökkenteni!!Milyen kérdéssel tudakoljak??
2010. okt. 7. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, mik a jövőbeni tervei.
2010. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, és: miért is csalódnál?
2010. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor fogsz csalodni, ha mindenféle kétértelmü jelböl azt hiszed majd, hogy szeret téged és csak halogatod a csalodàst.. annàl nagyobb lesz


jobb ha az elején megtudod


és ha mindent elmondasz neki mégis mit kéne levàgnia "mindent"?... semmi éRtelme

2010. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért csalódnék mert nem birom a szemtől szembeni elutasítást!!Amikor megmondják neharagudj de nem érzek irántad semmit,és járni se akarok veled!ezért jobb tapogatózni!!ha ellenséges meg rideg akkor hagyom!!
2010. okt. 7. 13:37
 9/9 anonim ***** válasza:

"Amikor megmondják neharagudj de nem érzek irántad semmit,és járni se akarok veled"


Pedig ez a legtisztességesebb dolog, amit mondhat, ha így érez. Meg kellene tanulnod végre, hogy az életben bizony rengetegszer csalódhatunk, de pont ezáltal tanuljuk meg értékelni a jót.

2010. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!