Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segítsek rájönni neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek rájönni neki, hogy így nem lesz jó?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon durván gép függő.A wow játékot kedveli.Nekem nagyon rossz,mert tudom hogy magának árt,mivel annyit jáccik,hogy függő lett.Ha keveset játszana nem zavarna.Messze lakunk egymástól,ezért én szívom meg,mert nem keres engem. Most mondtam neki hogy nagyon meguntam hogy ilyen lett,hiszen nem ilyen volt,és nem foglalkozik azzal,hogy nekem hogy esik.A családját is zavarja.Mit tehetnék?
2010. febr. 18. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki h vagy WoW vagy te
2010. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Már megmondtam régebben. És én voltam a hibás,hogyan is kérhetek tőle ilyet.
2010. febr. 18. 19:20
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

pff a barátod helyetted inkább wow zik? :DD

dobd ki a pi**ába ilyen embertől mégis mit vársz??

2010. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Am hány évesek vagytok?

(1.)

2010. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
én 16,ő 18.2,5 éve vagyunk együtt.
2010. febr. 18. 19:22
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát az elég gáz ha 18 :S. Saját tapasztalatbol mondom (Nekem tesóm függö) hogy tényleg nagyon nehezen hagyják abba az emberek azt a sz*rt.. .De ha szereted sztem próbáldd vhogy erröl leszoktatni, az élete mehet rá.. és nem viccelek.. tesóm emiatt a szemét miatt cseszte el az életét.
2010. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Már majdnem mindent próbáltam. És semmire se hallgat.:( Azért irtam ide hogy hátha tudnátok mondani valami jó módszert.vagy tippet
2010. febr. 18. 19:28
 8/19 anonim ***** válasza:

Állits be hozzá vmi sexy fehérnemübe és ugorj az ölébe

nemtudom nincs ötletem tényleg :S

(még mindig én :p)

2010. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az én barátom is az volt, és megfenyegettem hogy elhagyom. Egy hétig nem is szoltam hozzá. Ha szeret, akkor kicsit lejebb adja, ha nem, akkor nem érdemes miatta kínlódnod,mert neked így úgyse lesz jó.
2010. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne keresd egy ideig, hátha észreveszi, hogy hiányzol neki...
2010. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!