Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segítsek rájönni neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek rájönni neki, hogy így nem lesz jó?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon durván gép függő.A wow játékot kedveli.Nekem nagyon rossz,mert tudom hogy magának árt,mivel annyit jáccik,hogy függő lett.Ha keveset játszana nem zavarna.Messze lakunk egymástól,ezért én szívom meg,mert nem keres engem. Most mondtam neki hogy nagyon meguntam hogy ilyen lett,hiszen nem ilyen volt,és nem foglalkozik azzal,hogy nekem hogy esik.A családját is zavarja.Mit tehetnék?
2010. febr. 18. 19:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én is valamilyen fokon függő voltam hasonló dolgok miatt, azért mert kevés volt az önbizalmam ezért ezekre pazaroltam az időm, éreztesd vele hogy nem fog elérni semmit azzal hogy naponta sok sok órát csesz el azzal hogy wowozik, játszon ha kikapcsolja de ne egész nap!

Találkozzatok sűrűbben, és éreztesd vele hogy mennyire is fontos vagy neki és hogy mennyire fontos ő neked.

Bíztasd ha valami önbizalmi baja van, nem menekülhet el a világ elől.

2010. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem tudunk találkozni,csak hétvégén.Ha velem van nincs semmi gond.De ha szétválunk...:(
2010. febr. 18. 19:45
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom. Mi is csak hétvégén tudtunk találkozni, amint betette a szobámba a lábát, vagy én az övébe, annyi volt hogy egy csókkal köszöntött és irány a gép! Elhagytam. Megmondtam neki százszor hogy hagyja abba, nem fogta fel. Én meg ilyen fiatalon nem fogom egy kockára pazarolni az időm. Nők vagyunk, törődésre van szükségünk. 21L
2010. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen volt az elején. Mindig csak a WoW, a WoW, a WoW... az se érdekelte volna ha egy szál tangába táncikálok az orra előtt, mert a taurenje vagy mije éppen ütlegel egy bosst. Aztán szóvá tettem neki... egyszer, kétszer, sokszor.

Aztán engem is rá akart venni, hogy játsszak. Onnan tudok belőle egyet s mást. Egy ideig türelmesen vártam, hogy leessen neki: én rohadtul nem akarok játszani.

Megmondtam neki, hogy vagy én, vagy a játék.

Egy éve együtt vagyunk, én nyertem a WoW-val szemben, ma már csak ritkán játszik, akkor is az öccsével. De szegény öccse akkora kocka, nagyon tudom sajnálni, semmi más nem érdekli... a szüleik meg hagyják :S

2010. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Igy a történeteket olvasgatva, meg tapasztalatok alapján szerintem egy dolgot tehetsz: Konkrétan állj elé, és mondd meg hogy meguntad, te többet akarsz, többre vágysz, többet érdemelsz, mint 2. hely a WoW-ja mellett. Vagy észhez tér, és veled foglalkozik, vagy kiderül hogy talán csak az idödet vesztegeted. Rem. segitettem.

(1. voltam)

2010. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Töröld le a játékot és kösd ki a netet...
2010. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tedd tönkre a gépét vagy piszkáld meg az internet telefon-kábelt. Akkor kénytelen lenne a wow-ozás helyett más elfoglaltságot találni, vszínűleg a te személyedben, de ha ez sem segít, akkor tegyél le róla 23/f
2010. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Figyelj itten csak egyet lehet tenni, kiadni az utjat, es talani helyette mast, aki jobban fog szeretni, es oda is figyel rad, nem hanyagol el. Nehez lesz, de megeri, nem pazaroljatok egymas idejet. szerintem ezt kelene tened.
2010. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem az előttem szólókkal. Talán összebeszélhetsz a családjával, hogy piszkálják meg a netet, és akkor nem tud többet WoWozni. Vagy megmondhatod neki tényleg, mégegyszer,. hogy vagy a WoW, vagy te. Ha pattog, hogy hogy kérhetsz tőle ilyet, ne érdekeljen, mondd, hogy téged zavar, beszéld meg vele, és ha nem enged, hanyagold egy-két hétig. Ha tényleg szeret, hiányozni fogsz neki, átgondolja. Ha nem, te jártál jól, fájni fog, de mással jobban jársz.
2010. febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!