Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok boldog lenni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok boldog lenni. Mit tegyek? Miért nem tudok örülni?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy másfél éves kapcsolatomnak körülbelül 2 hónapja lett vége.Azota a volt páromnak van valakije.Bár ez nem ilyen egyszerü.Én még mindig nagyon szeretem öt.És ö sem tudott teljesen elfelejteni,még midnig szüksége van rám.A mostani nöjével nagyon kevés odöt tölt,lassan többet van velem titokban mint vele,és radásul csalja is napi szinten(velem) engem nem érdekel,hogy szeretö lettem és h átvágjuk a csajt,mert én a "páromat" nagyon szeretem,és az a nöszemély is ostoba ugyanis a legelsö esett után elmondtam neki h megcsalta velem és h ugy álljon hozzá.NEm akarta elhinni,de végülis aztmondta h ad neki mégegy esélyt.Már aznap ujra megtörtént.

A lényeg.Amiota hivatalosan egyedül vagyok.A pasikat körülbelül nem lehet levakarni magamról.Már mondhatom,h minden ujjamra jut 2.Folyton randira hivnak.Minde megakar ismerni.Ilyen még sosem volt velem.Senki nem is vett észre.

Mégsem tudok örülni a helyzetnek.Ma este is megyek egy randira.De nem dob fel a gondoloat.Még mindig a volt páromat szeretem,és visszaakarom kapni.

Pedig ha találnék vkit kiszakadhatnék ebböl a helyzetböl.

Mit tegyek?Ugy érzem,h van még esélyem nála.

Félek attól h,ha esetleg összejönnék vkiel,nehogy öt is megcsaljam a volt párommal.bár én még sose csaltam meg senkit...de ez most más...Mit tegyek?


2010. okt. 7. 11:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Minek kérdezel, ha úgysem tehetsz semmit? Kötéllel húz az ágyba.
2010. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
H érted h nem tehetek semmit?
2010. okt. 7. 11:57
 13/31 anonim ***** válasza:
Az előbb mondtad: szereted, tehát a tetteidnek sem tudsz parancsolni.
2010. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Teljesen reménytelen már?:S

annyira rossz. Maugy meg ha nem találkoznék vele esténként még ennyire se birnám.HA csak egy este nem láthatom,alig birom ki.NEm a sex miatt.csak efyszerüen muszály látnom és beszélnem vele.

2010. okt. 7. 12:12
 15/31 anonim ***** válasza:
Én is hittem már, hogy nem bírnék ki egy hetet valaki nélkül. Eltelt pár év, azóta sem láttam, és nem hiányzik.
2010. okt. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Hát köszi:S

Amugy az elözö kapcsolatom másfél évig tartott.és a következö másfél évben ugy szenvedtem mint a kutya...

ebböl kiidndulva mondom amit mondok.

2010. okt. 7. 12:18
 17/31 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem tudsz boldog lenni, mert valahol attól tartasz, hogy mégis kihasznál és talán féltékeny is vagy a mostani csajára. Én a helyedben kicsit a háttérbe húzódnék (tehát néhány napig "elfoglalt" lennék), mert így kiderülne, hogy mennyire ragaszkodik hozzád vagy egyáltalán mit jelentesz neki. De ha visszamenne hozzád, testestől-lelkestől újra a tied lenne, nem vetődne fel benned, hogy mi van, ha most meg pont téged csal valakivel? Akinek egyszer volt szeretője, annak bármikor lehet.

Szerintem ne siránkozz, mert nincs rá okod, hanem koncentrálj a hódolóidra és élvezd, hogy ennyien vannak. Szánj rájuk időt, nyiss tiszta lappal és hagyd magad mögött azt a srácot.

2010. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"Maugy meg ha nem találkoznék vele esténként még ennyire se birnám.HA csak egy este nem láthatom,alig birom ki.NEm a sex miatt.csak efyszerüen muszály látnom és beszélnem vele."


Ez bizony nem szerelem, hanem súlyos függőség.

2010. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Szia!

A gond az szerintem, hogy barátnőből szerető lettél. Miközben Te még szereted. De ha Ő szeret, akkor miért nem vagy újra barátnő? Akkor miért vagy még mindig a harmadik? Olyat már láttam, hogy két ember szakított, és mikor az egyik összejött valakivel, rájöttek, hogy mégis összetartoznak, és vége lett az új kapcsolatnak. De ennek akkor miért nincs vége, ha Ő szeret? Valami itt nem stimmel. Vagy ultimátumot adsz neki, hogy akkor újra megpróbáljátok, vagy leállítod ezt az egészet, és bár szenvedni fogsz egy ideig, még mindig jobban jársz, mintha nem ezt tennéd. Egyébként azt nem értem, miért tudsz ennyire hidegen állni ahhoz, hogy szerető lettél, nem megalázó? Ha Te még nem csaltál meg senkit, miért tudod azt elviselni, hogy az exed így viselkedik? És hogyan tudod elviselni, hogy valakit Veled csalnak? Gabalyodj ki belőle minél hamarabb, így vagy úgy.

2010. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Jo igen nagyon hülyén foggalmaztam meg ,de ez nem függöség.Hidd el h szerelem.tényleg az:(:(:(
2010. okt. 7. 13:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!