Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok boldog lenni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok boldog lenni. Mit tegyek? Miért nem tudok örülni?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy másfél éves kapcsolatomnak körülbelül 2 hónapja lett vége.Azota a volt páromnak van valakije.Bár ez nem ilyen egyszerü.Én még mindig nagyon szeretem öt.És ö sem tudott teljesen elfelejteni,még midnig szüksége van rám.A mostani nöjével nagyon kevés odöt tölt,lassan többet van velem titokban mint vele,és radásul csalja is napi szinten(velem) engem nem érdekel,hogy szeretö lettem és h átvágjuk a csajt,mert én a "páromat" nagyon szeretem,és az a nöszemély is ostoba ugyanis a legelsö esett után elmondtam neki h megcsalta velem és h ugy álljon hozzá.NEm akarta elhinni,de végülis aztmondta h ad neki mégegy esélyt.Már aznap ujra megtörtént.

A lényeg.Amiota hivatalosan egyedül vagyok.A pasikat körülbelül nem lehet levakarni magamról.Már mondhatom,h minden ujjamra jut 2.Folyton randira hivnak.Minde megakar ismerni.Ilyen még sosem volt velem.Senki nem is vett észre.

Mégsem tudok örülni a helyzetnek.Ma este is megyek egy randira.De nem dob fel a gondoloat.Még mindig a volt páromat szeretem,és visszaakarom kapni.

Pedig ha találnék vkit kiszakadhatnék ebböl a helyzetböl.

Mit tegyek?Ugy érzem,h van még esélyem nála.

Félek attól h,ha esetleg összejönnék vkiel,nehogy öt is megcsaljam a volt párommal.bár én még sose csaltam meg senkit...de ez most más...Mit tegyek?


2010. okt. 7. 11:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
te alapból vagy ilyen buta? ha te most szerető vagy akkor egyenértékű lettél egy guminővel, plusz ha összejönnél vele egy idő után te lennél megcsalva mert az ilyenek nem változnak.menj randizni másokkal és nyugodtan melegedj mással össze, hisz ez a pali utánad mégis a buta csajhoz megy vissza.
2010. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
52%
Semmit.Bármit teszel,a bőség zavarába jutsz.Te vagy a legszerencsétlenebb szerencsés ezen a bolygón.Ha lesz időm,elkezdelek majd sajnálni,addig is dőlj le az édenkert közepén aludni.Vigyázz,nehogy rádpotyogjanak a túlérett banánok.
2010. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Keress mást! Könnyebb lesz elfelejteni.
2010. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nehéz elfelejteni, ha találkozgattok, és boldog vagy, hogy kihasznál.
2010. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

DE ö nem csak kihasznál.NEm csak Azért jön el...

Amikor eggyütt voltunk még,minden reggel pontban fél7kor felhivott melobol és fél órát beszélgettünk.mert ö hajnalban ment el melozni.

Amiota külön vagyunk nem volt ilyen és én is arra gondoltam,h "kihasznál" csak,de viszont már vagy 5 napja ujra magától keres és ugyanugy felhiv reggelnte.

2010. okt. 7. 11:20
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Mégsem akar újra össze jönni veled.
2010. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Akkor meg költözzetek össze.
2010. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Mit tegyek?

Esetleg ha elmondanám neki,hogy mennyi jelentkezö lenne a helyére?

Mert a mulkor is szinte rendesen féltényen lett:S

NEm értem.Nagyon szeretem öt,és ö ezt nagyon jól tudja:(

2010. okt. 7. 11:31
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kell azt mondani, hogy viszlát a szakítás után.
2010. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

DE nem tudom azt mondani mert SZERETEM.NEm lehet megérteni?:S

És amig egy kicsit is azt érzem h ö is szeret képtelen vagyok aztmondani h "viszlát"

2010. okt. 7. 11:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!