Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért "nem szeretnék" barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért "nem szeretnék" barátnőt mert úgy érzem hogy kevés vagyok én egyhez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azért írtam így: "nem szeretnék" mert igazából szeretnék, csak valahogy az agyam szeretne barátnőt, az ilyen belső érzés meg nem, csak néha... nehéz ezt megfogalmazni. Úgy gondolom hogy én kevés vagyok egy lánynak, mivel nem járok se bulizni, nincs sok ismerősőm, csak itthon vagyok mindig, és a közösségi életem illetve élet tapasztalatom 0. Ezért mondja a belsőm is így igazából tudat alatt hogy minek nekem, és ezért nem tudok szeretni igazán egy lányt sem. Bulizni elmehetnék, de igazából annyira nem is vonz... és annyira nem is érzek magamtól késztetést arra hogy változtassak magamon, csak más kedvéért érzek ilyen késztetést, és tudom hogy más kedvéért nem nagyon helyes megváltozni. Mit tegyek? 17/F
2010. okt. 6. 20:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:43


xD ne aggódj lesz neked még minuszba is az életed, mert most 0 xDD sajnállak:)

2010. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
hát nekem aztán nem, max neked. nézd meg anyádékat hogy élnek, 2 diplomás és 800 ezret keresnek havonta? hát szerintem pont hogy nem:D ők is élnek valahogy, tudom hogy nem mindegy hogy hogy, de akkor is megvannak, és én is megleszek szóval bekaphatod a kisujjam
2010. okt. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
xDDDDDD hogy én mennyire sajnállak:)inkább a halál neked minthogy élj:)
2010. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
húzzálmár innen
2010. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!