Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért "nem szeretnék" barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért "nem szeretnék" barátnőt mert úgy érzem hogy kevés vagyok én egyhez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azért írtam így: "nem szeretnék" mert igazából szeretnék, csak valahogy az agyam szeretne barátnőt, az ilyen belső érzés meg nem, csak néha... nehéz ezt megfogalmazni. Úgy gondolom hogy én kevés vagyok egy lánynak, mivel nem járok se bulizni, nincs sok ismerősőm, csak itthon vagyok mindig, és a közösségi életem illetve élet tapasztalatom 0. Ezért mondja a belsőm is így igazából tudat alatt hogy minek nekem, és ezért nem tudok szeretni igazán egy lányt sem. Bulizni elmehetnék, de igazából annyira nem is vonz... és annyira nem is érzek magamtól késztetést arra hogy változtassak magamon, csak más kedvéért érzek ilyen késztetést, és tudom hogy más kedvéért nem nagyon helyes megváltozni. Mit tegyek? 17/F
2010. okt. 6. 20:16
1 2 3
 1/24 Moszuke ***** válasza:
52%
hát ha ez neked így jó, akkor semmit se tegyél.
2010. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Menj végig az utcán! Látni fogod, hogy a legjobb nők oltári nagy tahó pasikkal sétálnak. Nekik elég egy paraszt is!


Szerinted az a paraszt kevés neki? Ugyan!

2010. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mintha a saját helyzetemet írta volna le valaki...
2010. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

csak magadat okold, én is csendes vagyok és visszahúzódó. és mégis járok bulizni,( nem disco hanem koncert, mert discoba nincs underground hiphop), volt már csomó barátnőm, szűz se vagyok, és ritkán ülök itthon, hétvégén meg kizárt hogy akármennyit is az alvást kivéve(már amikor) amúgy meg hogy nem vonz a buli, csak van valamilyen zenei ízlésed amiket hallgatsz, na azt ne mond hogy azokra nem lenne jó egyet bulizni? és akkor nem értem mért nem teszed ezt. a helyedbe azt csinálnám hogy csak vannak haverjaid attól még hogy nem sok, becsapódsz hozzájuk és mondjuk suli után nem hazamentek, hanem elnéztek valamerre, meg stb, aztán megbeszéltek valamit hétvégére mondjuk hogy elmentek piálni vagy nem tudom mit szoktál, mindegy lényeg hogy barátkozz mert ha csak otthon ülsz akkor ez így fog maradni ahogy fent írtad és 17 évesen ideje lenne már, de sose késő:D

és amint mondtam én csendes vagyok és visszahúzódó ha hiszed ha nem. szóval neked se lehetetlen.

2010. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
lemaradt hogy 17F
2010. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nemtudom, egyszerűen engem nem vonz... nem érzek késztetést, megszoktam hogy itthon vagyok és gitározgatok meg gépezek azt ennyi. Kisebb koromban sem szerettem a bulikat amikor mindenki így együtt volt az osztályból meg suliban meg stb... én akkor mindig hazajöttem és inkább tanultam vagy csináltam mást.
2010. okt. 6. 20:36
 7/24 A kérdező kommentje:
amúgy meg a koncert azért nem optimális mert olyan zenét szeretek amit a fiatalok 95%-a nem... nem szeretem se a rockot, se a discot, meg a popot se... én a dallamos zenét szeretem, mondjuk jazz vagy bluesokat, de a legjobb az akusztikus gitár, és nincs semmi olyan koncert ami érdekelne, a kedvenc előadóm pedig nem jön magyarországra
2010. okt. 6. 20:42
 8/24 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem az öszzefüggést a buli és barátnő között.

Általában szeretnél valaha egy lánnyal lenni? Úgy értem szereted a lányokat egyáltalán?

2010. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
igen igen, nem vagyok homo, már voltam 1x igazán szerelmes, de a lány sajnos elutasított.
2010. okt. 6. 20:49
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
akkor erre csak azt tudom mondani h így fogsz maradni, bekockulsz a 4 fal közé azt ennyi. és majd lökheted a sztorikat a gyerekednek h milyen izgalmas fiatalkorod volt.. szerintem kurv@gyorsan csinálj magaddal valamit
2010. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!