Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért "nem szeretnék" barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért "nem szeretnék" barátnőt mert úgy érzem hogy kevés vagyok én egyhez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azért írtam így: "nem szeretnék" mert igazából szeretnék, csak valahogy az agyam szeretne barátnőt, az ilyen belső érzés meg nem, csak néha... nehéz ezt megfogalmazni. Úgy gondolom hogy én kevés vagyok egy lánynak, mivel nem járok se bulizni, nincs sok ismerősőm, csak itthon vagyok mindig, és a közösségi életem illetve élet tapasztalatom 0. Ezért mondja a belsőm is így igazából tudat alatt hogy minek nekem, és ezért nem tudok szeretni igazán egy lányt sem. Bulizni elmehetnék, de igazából annyira nem is vonz... és annyira nem is érzek magamtól késztetést arra hogy változtassak magamon, csak más kedvéért érzek ilyen késztetést, és tudom hogy más kedvéért nem nagyon helyes megváltozni. Mit tegyek? 17/F
2010. okt. 6. 20:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Húha. Itt aztán pörög a buli, meg a sok csaj. Komolyan ettől lesztek frankók? Majd mondjátok a gyereketeknek, hogy jajj apuci annyit járt bulizni, sose volt otthon. Marha izgalmas. Tanulni nem szoktatok? Na nem az ötösökre vagyok kíváncsi, mert az semmit nem ér. Esetleg saját gondolatok? Cél? Szenvedély? Ma 10-ből egy ember, aki ilyen, azaz érdekes. De leeht még sokat is mondok és csak én vagyok ilyen "szerencsés" körnezetben.
2010. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
én soha nem vágytam sok csajra... azt se bánnám ha egész életemben 1 barátnőm lenne amúgy, de igazából célom se sok van :(, tanulok meg minden, 5-ösöm van mindenből gimiben is, meg készülök egyetemre, de igazából nem is tudom hogy akarom-e... igazából csak azért akarom mert muszály hogy valamiből megéljek.
2010. okt. 6. 21:21
 13/24 anonim ***** válasza:
muszáj*:D
2010. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
...
2010. okt. 6. 21:41
 15/24 anonim ***** válasza:

21:14

nem de legalább úgy élem a fiatalkorom hogy késöbb érdemes legyen rá visszaemlékezni és ahogy én JÓL érzem magam, nem pedig 17 éve otthon ülök és verem a fejem a falba. igaz hogy 2 es tanuló vagyok, és 3. jára járom a 10. et, de inkább ilyen vagyok mint 5-ös, és az életem nulla

2010. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem valami jó a visszaemlékezés 2 bukásra... Főleg akkor nem amikor majd munkát keresel, és mindenki baszni fog rád :D Legjobb az arany középút, nem kell mindenből ötösnek lenned, de nem is kell állandóan bulizni... Én ilyen vagyok, 4es tanuló, és néha haverokkal összeülünk hétvégén... Igaz még csajom nemigen volt, de volt pár próbálkozásom, sajna az utolsóból nem lett semmi, pedig nála szebb csajt nem láttam még.
2010. okt. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
:), remélem összejön majd neked!
2010. okt. 7. 06:52
 18/24 anonim ***** válasza:
tegnap 21:43: De nem mindenkit érdekel a buli. Nem mindenkinek szól erről a gyerekkora. Az enyém pl nem erről szólt, mégis büszkén fogom mesélni majd, hogyan éltem. Vannak más dolgok is a bulin kívül.
2010. okt. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Nem is a bulizásra van ez az egész kihegyezve, csak egyáltalán arra hogy egy nulla vagyok kb...
2010. okt. 7. 06:56
 20/24 anonim ***** válasza:

Miért lennél nulla. Nem sokára egyetemre mész, hátha ott lesznek barátaid. Nem vagy lekésve semmiről, de össze kell szedned magad előbb utóbb, mert ha így gondolkodsz magadról mások is ilyennek fognak látni.

Az ilyen kocka kamaszokból még akármi is lehet, van olyan ismerősöm aki hasonló volt ennyi idősen most kétszer ennyi idősen gyönyőrű felesége van, nagyon jó és jól fizető munkája (jó tanuló volt nagyon) és odavannak érte a nők (akkor is ha a jól kereső munkájáról nem tudnak) pedig kisfiúnak elég csúnyácska volt. De van olyan is aki felnőtt létére is egy kis kocka maradt. Szóval csak rajtad múlik, és szerintem a középiskola után új környezetben könnyebb lesz.

2010. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!