Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy én 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy én 29 éves létemre szar randikat halmozó, magányos, gyerekvállalásról lassan lemaradó szingli vagyok; míg más ugyanennyi éves, hasonló külsőjű nő, a Maldív-szigeteken gyárt emlékeket a dögös férjével meg az 1 éves fiával?

Figyelt kérdés
2023. márc. 14. 18:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%

9-es önként is lemondhatsz róla :)

Egyébként értem, hogy mire gondolsz. Nekem is megkönnyebbülés,hogy most már tkp nem is lehet. A 40-es éveim előtt még hajszoltam a kapcsolatokat, mert bennem volt, hogy gyerek mindenképpen kell. Mostanra elengedtem és sokkal nyugodtabb vagyok.

2023. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
#11 ;)
2023. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%
A gyerekcsinálás részét megtudom oldani, a Maldív-szigeteket egyelőre még nem, ha gondolod.
2023. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerencse, jó belső.
2023. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
65%
Van egy közeli ismerősöm, egy 27 éves nő, annak van 4 barátnője, mind a 4 barátnőjének gazdag vállalkozó pasija van, és ő azt mondta, hogy ő sem akarja lejjebb adni...mert milyen már az, hogy mindnek gazdag menő vállalkozó a pasija neki meg egy felszolgáló....
2023. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
59%

én szar randikat nem halmozo 29éves vagyok aki már lemondott a gyerekvállalásról/párkapcsolatrol stb. szimplán mert eddig csak szar tapasztalatom volt és inkább élek magamban mint olyannal aki csak kihasznál és átver .

Kérdésedre a válasz egyszerű, szerencse főleg meg persze a saját beállított szinted, de révén nem ismerünk ezt nem tudjuk feszegetni hogy eddig kikkel voltál mi lett a végük és a többi. Annyi olyan volt ismerőseimnek lett hírtelen komoly kapcsolata/házassága hogy csak na + még gyerek is. bosszantó főleg ha épp feltévedek facere és a még le nem tiltott népekből özönlenek ezek az info. És bármennyire is szerettem volna (anyámékról nem is beszélve...) egy jó kapcsolatot/társat és egy gyereket megkoronázás képp, de rájöttem hogy én itt csak veszhetek.

2023. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
59%

Mintha én írtam volna a kérdést!


Én is így vagyok vele.


Szerintem a szerencse + ezek a nők nagyon rámenősek. Én sajnos nem vagyok rámenős.

2023. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hogy lehet az, hogy napi szinten 4-5 embertől lehet azt hallani, hogy mindenki de én nem?


Szóval nagyon sok ember van még aki "én" nem pedig "mindenki"


Ez általában így van.


Én is mondhatnám ugyanezt, 5 kollégámnak és 4 barátomnak társa van évek óta, összeköltözve, van ahol gyerek is van, nekem meg nem...

2023. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is :( de nem tudom mi a megoldás. Nekem sem jön össze. Viszont ha valahova akarok akkor elutazom egyedül is.
2023. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért halmozol szar randikat?
2023. márc. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!